Opóźniona premiera Kindle Paperwhite z powodu wielkiego popytu
Przez Jarek Jackowski Dnia 4 Paź, 2012 O 01:50 PM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Kindle Paparwhite miał być dostarczony zamawiającym już 22 października. Wygląda jednak na to, że na obietnicach Amazonu się skończyło  Dyrektor generalny przyznał, że zamówiono tak gigantyczną ilość nowego urządzenia, że fizycznie nie jest możliwe wyprodukowanie wszystkich modeli. Kindle Fire HD dostanie dostarczony na czas – czyżby brak popytu?

Nie tak dawno temu Amazon przekonywał, że Kindle Paperwhite zostanie dostarczony tym, którzy go zamówili 22 października. jak się okazało liczba zamówień przedpremierowych jest tak duża (nie wiadomo jaka…), ze Amazon nie wyrobi się na ta datę. Jak więc brzmi kolejna data? Listopad. Nie wiadomo który. Nie wiadomo czy zostało to spowodowane problemami logistycznymi czy też naprawdę zamówiono taką liczbę produktu. 

Ci, którzy zamówili Kindle Fire HD nie muszą się niczym martwić – produkt powinien zostać dostarczony na czas. Lepiej rozwiązana logistyka czy brak dużej ilości zamówień? Zapewne na to pytanie nigdy nie poznamy odpowiedzi… A Wy co sądzicie?