Oś czasu na Facebooku zamieniona w książkę
Przez Admin Dnia 28 Sie, 2012 O 01:13 PM | Kategorie INTERNET, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Dostępny jest najnowszy produkt Hewlett-Packard. Firma Snapfish, która na swojej stronie umożliwiać drukowanie odbitek własnych zdjęć oraz wiele innych opcji, wprowadziła na rynek nową aplikację. Jej nazwa brzmi SocialPics.

Związana ona jest z popularnie wprowadzaną osią czasu, z jakiej korzystać mogą użytkownicy Facebooka. Dzięki aplikacji SocialPics będziemy mogli stworzyć naszą własną ‚”książkꔂ w której znajdować się będą wszystkie najważniejsze wydarzenia zawarte na osi czasu. Książka zawiera się w maksymalnie 20 stronach. Cena jednego egzemplarza w miękkiej oprawie to około 20 dolarów za sztukę, natomiast w twardej około 30. Rozmiar takiego albumu to 8 cali długości i szerokości. SocialPics wybierze najbardziej popularne zdjęcia, posty oraz wydarzenia z danego profilu. Oczywiście, użytkownik może w każdej chwili sam edytować albo dodać wybrane przez siebie wydarzenie.

Aplikacja dedykowana jest wszystkim tym, dla których Internet oraz portale społecznościowe są głównym powiernikiem wielu wspomnień i miejscem do dzielenia się najważniejszymi wydarzeniami w życiu z innymi użytkownikami sieci. Taka opcja może przemienić ich „cyfrowe” przeżycia w coś na kształt albumu zdjęciowego.

Źródło: Mashable.com

Urszula Domżalska