Pierwszy tablet z HTC Sense – HTC Flyer
Przez Admin Dnia 7 Cze, 2011 O 01:18 PM | Kategorie HARDWARE, MOBILNE, NOWOŚCI | Z 4 Komentarzami

W ofercie sklepu Alsen pojawił się tablet HTC Flyer.  Tablet ten łączy znane wzornictwo HTC z zupełnie nowym HTC Sense, przeprojektowanym na potrzeby tabletów. W HTC Flyer zastosowano intuicyjne i zarazem innowacyjne podejście do interakcji z urządzeniem, poprzez wykorzystanie dotykowego ekranu i rysika. Nowością jest też HTC Watch – serwis wideo debiutujący na HTC Flyer.

HTC Flyer dostępny jest w ofercie Alsen w bardzo atrakcyjnej cenie! Jakie cechy przemawiają za kupnem tabletu?

Tablet umieszczony w cienkiej, aluminiowej obudowie waży tyle, co przeciętna książka. Urządzenie charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania, z jakiej znane są smartfony firmy HTC. HTC Flyer, dzięki szybkiemu procesorowi o częstotliwości 1,5 GHz, 7-calowemu ekranowi dotykowemu, szybkiej łączności bezprzewodowej, doskonale nadaje się dla osób, które czekały na wydajny i kompaktowy tablet.

Oprogramowanie HTC Sense zrewolucjonizowało smartfony wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników. HTC Sense, przygotowane na tablety, zaskakuje przepięknym trójwymiarowym interfejsem. Unikalny widok kołowy widgetów pozwala umieścić najważniejsze dla użytkownika informacje w centrum jego uwagi. HTC Flyer wykorzystuje technologię Flash 10 i HTML 5 w celu zapewnienia jak najlepszych wrażeń z przeglądania Internetu.

HTC Flyer jest pierwszym tabletem z nowym serwisem wideo – HTC Watch, oferującym ponad 600 filmów i programów telewizyjnych największych wytwórni filmowych. Filmy mogą być kupowane lub pożyczane i oglądane bezpośrednio po ich wybraniu, dzięki technologii progresywnego pobierania. Po zakupieniu, filmy przechowywane są w ‘schowku w chmurze’, co pozwala na ich pobieranie i odtwarzanie nawet przez pięć zarejestrowanych urządzeń HTC.

HTC Scribe wprowadza szereg nowych zintegrowanych technologii ‘cyfrowego atramentu’, które ułatwiają sporządzanie notatek, podpisywanie kontraktów, a nawet rysowanie na stronach internetowych i zdjęciach. Notatki robione są w inteligentny sposób, poprzez synchronizację ręcznych zapisów z nagraniami audio Timemark. Wskazanie słowa z notatek pozwala odtworzyć odnośny fragment zapisu audio, zapewniając odpowiedni kontekst konwersacji lub spotkania. Notatki zintegrowane są z kalendarzem. W przypadku przypomnienia o spotkaniu, automatycznie oferowana jest opcja stworzenia nowej notatki, lub w przypadku powtarzających się zdarzeń kontynuowania ostatnich zapisów. HTC Flyer, jako pierwszy na świecie, posiada wbudowaną funkcję synchronizacji z Evernote, wiodącym światowym oprogramowaniem i usługami do tworzenia notatek.

 

Pełną specyfikację tabletu HTC Flyer oraz informacje na jego temat możecie znaleźć na stronie sklepu Alsen: http://www.alsen.pl/notebooki,k19/tablety,k354/tablety,l355/htc-flyer-p510e-tablet-android-32gb-wifi,p35850.html

Informacja Prasowa

 

 • http://www.pinchednerveinneck.biz/ Pinched nerve

  „bardzo atrakcyjnej cenie!” – khem :>

 • Malina

  No z tą atrakcyjną ceną to troszeczkę przegiąłeś. 3200zł za takie coś to naprawdę dużo. A mając doświadczenie z Apple to pewnie tylko dlatego ze ma to 32GB pamięci wbudowanej 😉

 • Dariusz

  Jesteście zszokowani cena tabletu, popatrzcie sobie po ile HTC chce sprzedawać do jednego z najsłabszych tabletów na rynku oprzyrządowanie.
  Stylus – „długopis” po $80.00 HAHAHAHAHA
  i Android 2.3 – typowo telefonowy system operacyjny na tablecie, jak mogłeś Adminie nie wspomnieć tego kopiując ten artykuł z innej strony :(

  • Admin

   Artykuł nie jest skopiowany z innej strony, jest to INFORMACJA PRASOWA!