Pierwszy zwiastun Samsunga Galaxy S IV bez głównego „aktora”
Przez Dawid Dziurkowski Dnia 4 Mar, 2013 O 03:32 PM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI, POLECANE | Z 0 Komentarzami

Samsung postanowił podgrzać nieco atmosferę przed zbliżającą sią konferencją Mobile Unpacked 2013 i zaprezentował dziś na swoim profilu na Facebooku pierwszy, aktorski zwiastun jednego z najbardziej wyczekiwanych modeli smartfonów tego roku, czyli Galaxy S IV.  

Zwiastun Mobile Unpacked 2013

Już tylko 10 dni pozostało do konferencji Samsung Mobile Unpacked 2013, na której zgodnie z przewidywaniami, Koreańczycy zaprezentują czwartą generację swoich flagowych smartfonów z serii Galaxy S. Samsung postanowił przypomnieć nam o tym wydarzeniu, publikując fabularyzowaną zapowiedź z tajemniczym pudełkiem i „powiernikiem tajemnicy”. Zobaczcie sami:

Z wideo nie dowiadujemy się żadnych szczegółów na temat samego urządzenia, poza tymi, które zdradza nam świetnie poinformowany szofer, który twierdzi, że będzie to „jeden z najwspanialszych produktów” na miarę „kolorowej telewizji”. Nie podejmujemy się oceny warsztatu filmowego, ani wartości fabularnej tego zwiastuna, bo i nie o to w nim przecież chodzi, żeby taką wartość za sobą nieść, ale już teraz zgłaszamy się na ochotnika, aby w przyszłym roku zajrzeć do pudełka przed oficjalną premierą. 🙂 Nie moglibyśmy jednak obiecać, że dochowamy tajemnicy i nie podzielimy się wrażeniami z naszymi Czytelnikami.

Przypominamy, że prezentacja Samsung Mobile Unpacked odbędzie się 14 marca bieżącego roku w Nowym Jorku. W Polsce, w związku z różnicą czasu, prezentacja trwać będzie w nocy z 14 na 15 marca.

Źródło:  Samsung (Facebook)