PlayStation 3 super-slim bardzo łatwe w naprawie
Przez Jarek Jackowski Dnia 3 Paź, 2012 O 05:32 PM | Kategorie NOWOŚCI, TECH | Z 0 Komentarzami

Redakcja iFixit kolejny raz sprawdza łatwość w naprawie popularnego urządzenia. Tym razem wzięli sobie na warsztat PlayStation 2 super-slim. Według ich informacji nowe urządzenie jest łatwe w naprawie „na własna rękę”. A na pewno każdy poradzi sobie z jego rozłożeniem. Większość tez będzie potrafiła go złożyć.

PlayStation 3 super-slim jest łatwiejszy do samodzielnej naprawy niż dwie poprzednie wersje tej platformy. Portal oceniał łatwość rozmontowywania, naprawy poszczególnych części, ewentualne koszta dodatkowe wynikające z naprawy i to, czy jest go w miarę łatwo złożyć. PlayStation 3 super-slim dostał ocenę 7/10. może i szału niema, niemniej jednak jak na dzieło Sony, które wcale nie słynie z ułatwiania użytkownikom życia jest całkiem dobrze. 

Według portalu wymiana dysku na większy (lub próba zamontowania nowego z powodu usterki starego) jest bardzo prosta. Jest to chyba jedyna wersja konsoli współczesnej generacji umożliwiająca bezproblemowe wyjmowanie i zamianę dysku. A zdjęcia wykonane przez serwis umożliwiają przyjrzenie się procesorowi Cell Broadband Engine CXD2996BGB, czy układowi graficznemu Sony RSX CDX530.