Pogłoski o iPad 2 – porcja druga
Przez Admin Dnia 16 Sty, 2011 O 11:02 AM | Kategorie HARDWARE, MOBILNE, NOWOŚCI | Z 1 komentarzem

O tym jaki ma prawdopodobnie być nowy iPad 2 od Apple mogliśmy przeczytać w tym artukule (LINK). Serwis Engadget udostępnia najnowsze informację na temat tabletu Apple. Co ciekawe, twierdzi że inormacje pochodzą z „wiarygodnego źródła”.

Dopóki Apple nie udostępni oficjalnych informacji, w Internecie będą się pojawiać coraz to nowe spekulacje na temat iPada 2. Engadget podaje informacje o tym, że iPad drugiej generacji zostanie wyposażony w taki sam ekran jak miało to miejsce w pierwszym tablecie. Podobnie jak w poprzednich pogłoskach, iPad 2 będzie miał dodatkową kamerkę do wideorozmów oraz slot na karty SD. Zaprzecza jednak spekulacją, że tablet rzekomo miałby być wyposażony w złącze USB.  W wnętrzu sprzętu od Apple mają się znaleźć podzespoły firmy Qualcomm a nie jak dotychczas firmy Infineonem. Qualcomm ma wyposażyć tablet w podwóny chipset GSM / CDMA.

Tych informacji nie należy brać na serio. Jak wiemy to tylko pogłoski, które mogą ale nie muszą zostać potwierdzone. Pozostałe nam cierpliwie czekać na to, aż Apple samo przekaże oficjalne informacje. Sugerować można, że prędko tego nie zrobić, gdyż Apple nie podaje żadnych informacji, ponieważ szykuje znów coś niesamowitego.

  • AI9

    Czekajmy ,aż ujawnią nam szczegóły.