Pojemna obudowa w pionie i poziomie – Cooler Master Elite 361
Przez Admin Dnia 8 Lut, 2012 O 04:23 PM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Cooler Master, czołowy producent obudów komputerowych, systemów chłodzenia, zasilaczy, urządzeń peryferyjnych oraz akcesoriów komputerowych, prezentuje nową obudowę Mini-Tower Elite 361. Model ten wyróżnia się możliwością pionowego lub poziomego ustawienia. Został stworzony z myślą użytkownikach ceniących wszechstronność i pojemność przy zachowaniu niewielkich gabarytów.

Maksymalizacja przestrzeni

Dzięki niewielkim wymiarom i wszechstronnej konstrukcji Elite 361 doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni do pracy. Zastosowane, unikalne rozwiązania umożliwiają doskonałą cyrkulację powietrza zarówno w ustawieniu poziomym jak i pionowym. Obrotowe logo Cooler Master i cztery gumowe podkładki (do zamocowania przez użytkownika) ułatwiają korzystanie z obudowy w pozycji dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Dostęp do przednich paneli jest równie wygodny w pionie i w poziomie.

Wnętrze obudowy jest wyjątkowo pojemne, a siedem slotów dla kart rozszerzeń pozwala użytkownikowi na rozbudowę komputera. Obudowa Elite 361 jest zgodna ze standardem ATX. Ponadto umożliwia instalację do pięciu dysków twardych 3,5 cala oraz dodatkowej karty graficznej. Po demontażu koszyka na dyski twarde zyskujemy dodatkową przestrzeń pozwalającą na instalację najwydajniejszych kart graficznych, o długości sięgającej do 312 mm. Wentylator o średnicy 120mm i możliwość montażu dodatkowego chłodzenia (80-120 mm) to gwarancja skutecznego odprowadzania ciepła z wnętrza obudowy i bezpiecznej oraz stabilnej pracy całego systemu.