Premiera Ipad 2 już w marcu!
Przez Admin Dnia 24 Lut, 2011 O 10:01 AM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI | Z 4 Komentarzami

Firma Apple oficjalnie potwierdziła datę premiery swojego drugiego tabletu. iPad 2 ma zostać pokazany światu na konferencji zapowiedzianej przez giganta, 2 marca 2011 roku.

Już niedługo będziemy mogli odrzucić wszystkie spekulacje które dotyczyły nowego iPad 2 . Apple już rozsyła zaproszenia na swoją konferencje gdzie oficjalnie zaprezentuje iPada drugiej generacji. Konferencja ma odbyć się w Yerba Buena Center w San Francisco już 2 marca 2011 roku. Po tym wydarzeniu możemy czekać aż iPad 2 trafi na półki sklepowe. Nastąpi to zapewne niedługo po prezentacji urządzenia.

Na dzień dzisiejszy nie znamy dokładnych informacji na temat drugiego tabletu Apple. Na jego temat było wiele pogłosek które mogą, ale nie muszą zostać potwierdzone. Apple nie ujawniła nic o swoim nowym produkcie więc może nam zaprezentować coś co powali wszystkich producentów tabletów na kolana. Jak będzie? Poczekajmy do 2 marca.

 • Artur Królak

  Zobaczymy, jak ten sprzęt będzie się prezentował :) Apple wciąż pnie się do góry, jak widać

 • Adam Gąsławski

  Ciekawe jaką cene dowalą :)

 • Artur Królak

  pewnie wysoką, jak na nowy sprzęt 😉

 • Dariusz

  Apple bardzo rzadko zmienia cenny swoich produktów, prawie ze nigdy wiec cena zostanie ta sama a specyfikacje IPAd 2 będzie dużym rozczarowaniem bo nic tak naprawdę się nie zmieni poza nowym procesorem A5 i zwiększeniem pamięci z 256MB do 512MB i nowa wersja twardego dysku 128GB :(. No i IOs 5 bu hu :(
  Te wszystkie bajki które słyszeliśmy o super nowym procesorze i pięknym 10 calowym ekranie o rezolucji 2048 na 1024 będą dopiero w IPAD 3 za rok. Samsung jako główny dostawca podzespołów dla APPLE dopiero kończy produkcje fabryki, tych podzespołów.