Prolimatech przedstawia czarną serie chłodzenia CPU Genesis
Przez michalinio22 Dnia 19 Cze, 2012 O 12:26 PM | Kategorie NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Wacky, projektant radiatorów Prolimatech ogłosił nowy czarny wariant radiatora Genesis(słynąca z asymetrycznej konstrukcji).

Nowa Czarna seria Genesis została uruchomiona wyłącznie przez Europejskich sprzedawców i będzie ogólnodostępna już wkrótce.

Black Series pomalowana jest matowym czarnym lakierem na anodowanym aluminium.Rozłożenie radiatorów jest identyczne jak w oryginale, który wszedł na rynek w lutym 2011 roku. Jest to duży radiator CPU, który wykorzystuje podwójną aluminiową konstrukcję wieżową, podczas gdy jedna z jego wież jest ułożona prostopadle do płaszczyzny płyty głównej (jak w chłodzeniach typu tower), druga zaś jest umieszczona równolegle do płaszczyzny (jak w chłodzeniach typu top-Flow).

 

W podstawę wbudowane jest sześć niklowanych miedzianych ciepłowodów. Następnie ciepło przekazywane jest do każdej z dwóch wież aluminiowych, gdzie za pośrednictwem przepływu powietrza 120 mm lub 140 mm wentylatorów, ciepło jest rozpraszane. Wieża prostopadle ułożona skupia się na chłodzeniu procesora, a większość jego ciepła zostaje wydalona poza obudowę, zaś wieża równoległa może chłodzić inne komponenty na płycie głównej takie jak pamięci lub chipset pod wpływem powietrza wdmuchiwanego przez radiator.

 

Lista obsługiwanych gniazd prezentuje się następująco: LGA2011 i LGA1366,  LGA1155/LGA1156 i LGA775, AM3 +/AM3/AM2+/AM2, FM2/FM1. Jednak najważniejszą sprawą przed kupnem jest upewnienie się, że w twojej obudowie jest wystarczająco dużo miejsca dla niego . Oprócz samego radiatora również główne części zestawu montażowego są czarne.

 

Jak wspomniano wcześniej, Black Series Genesis sprzedawany będzie wyłącznie przez europejski handel detaliczny Overclockers UK.  Cena £59.90 (US $93).

 

Źródło: vr-zone.com