Reinkarnacja Megaupload
Przez Jarek Jackowski Dnia 25 Wrz, 2012 O 09:27 PM | Kategorie INTERNET, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Za pomocom Tweet’era Kim Dotcom pochwalił się postępem prac nad nową wersją Megauploadu. Okazuje się, że premiery możemy oczekiwać za niedługo. Prace są już na wykończeniu i serwis jest na ostatniej prostej. Tak przynajmniej twierdzi sam Kim. Niestety, w związku ze sprawa toczoną przeciwko temu serwisowi prawdopodobnie nie będzie on dostępny dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

Przeciwko Kimowi dotcomowi, założycielowi serwisu Megaupload, prowadzona jest sprawa w sadzie. Nie przeszkadza mu to jednak nadal rozwijać swojego serwisu. Twierdzi on, że ponad 90% kodu zostało już napisanego, serwery są w drodze a nad wszystkim czuwają prawnicy i inwestorzy.  Prawdopodobnie serwis ten przejdzie gigantyczną metamorfozę. Nie wiadomo tego na pewno, ale prawdopodobnie została zmieniona każda linijka kodu.  Nie wiemy jednak jak nowy serwis będzie się prezentował. 

Dla przypomnienia – Megaupload został zamknięty na mocy (nieistniejącej już) ustawy ACTA w styczniu tego roku. Założyciel już od dawna pewny jest, że odzyska wolność.