Router 3G od TRENDnet – – zaprojektowany z myślą o ludziach w ciągłym ruchu
Przez Admin Dnia 19 Lip, 2011 O 11:49 AM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Światowej sławy producent urządzeń sieciowych, firma TRENDnet przedstawiła swój najnowszy produkt – przenośny router 3G o kodowej nazwie TEW-656BRG. Dzięki temu urządzeniu istnieje możliwość stworzenia własnej bezprzewodowej sieci w każdym miejscu. 

TEW-656BRG to mobilny router dzięki któremu możliwe jest stworzenie swojej własnej sieci LAN praktycznie w każdym miejscu. Możliwość podłączenia modemu 3G pozwala na łączenie się z Internetem a wykorzystanie standardu N pozwala na szybką wymianę plików wewnątrz sieci.

Router ten jest jednym z najmniejszych i najlżejszych urządzeń dostępnych na rynku, jest tak mały że bez problemu zmieści się  w kieszonce torby dla laptopa. Router nie posiada baterii lecz jest zasilany z portu USB komputera – dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest korzystanie praktycznie wszędzie z tego urządzenia bez konieczności podłączania go do prądu. Do zestawu dołączony jest również adapter na gniazdko sieci elektrycznej. Urządzenie posiada wygodny haczyk dzięki któremu możliwe jest powieszenie go z tyłu ekranu laptopa podczas pracy.

TEW-656BRG to router, który został zaprojektowany z myślą o ludziach w ciągłym ruchu. Dzięki obsłudze modemów 3G masz możliwość korzystania z sieci 3G oraz 3.75G, po prostu wepnij modem do portu USB i ciesz się dostępem do Internetu z sieci komórkowej. Podczas podłączenia nie jest wymagana żadna instalacja jeżeli modem został automatycznie wykryty.

Router pozwala na cieszenie się dostępem do sieci podczas przerw między lotami, stania w korku czy na wakacjach z rodziną. Podłączenie dodatkowych urządzeń do routera jest bardzo łatwe dzięki zastosowaniu technologii WPS – wbudowany przycisk pozwala na szybką i łatwą identyfikację wszelkiego rodzaju sprzętu sieciowego. Obsługa najnowszych standardów szyfrowania chroni Twoje dane przed nieautoryzowanym dostępem osób trzecich – Twoje pliki są bezpieczne.

Model TEW-656BRG

Gwarancja: 2 lata

Sugerowana cena detaliczna:
ok. 200 zł