Samsung C3322 – gwarancja podwójnej satysfakcji
Przez Grzechu Dnia 7 Lip, 2011 O 06:21 PM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI | Z 1 komentarzem

Lśniąca metalowa obudowa, nadająca urządzeniu stylowy i estetyczny wygląd, a w niej zamknięty uniwersalny telefon z Dual Sim, który sprawdza się zarówno w kontaktach biznesowych, jak i towarzyskich. Samsung C3322, to rozwiązanie 2 w 1, które pozwala uporządkować kontakty, zapewniając podwójną wygodę komunikowania. 

Samsung C3322 to propozycja dla użytkowników, którzy kontaktując się z różnymi grupami osób, chcą odseparować służbowe rozmowy od prywatnych. Telefon wyposażono w Dual Sim, czyli idealny sposób na komfortowe zarządzanie połączeniami. Dzięki obsłudze dwóch kart SIM użytkownik w jednym urządzeniu może mieć podwójny dostęp do sieci, dwa numery telefonów, a nawet dwa oddzielne plany taryfowe. Uciążliwość noszenia przy sobie kilku oddzielnych aparatów, lub ciągłego przekładania osobnych kart, dla użytkowników C3322 staje się przeszłością.

Wyświetlacz QVGA o przekątnej 2,2-cala, w który został wyposażony telefon, umożliwia zarówno swobodne przeglądanie stron internetowych, jak i zdjęć wykonanych wbudowanym aparatem 2 MPix. Komunikator internetowy pozwala na wygodną korespondencję bezpośrednio przez MSC Messenger, Yahoo Messenger, Facebook Chat, czy GTalk. Dodatkowo, aplikacja ActiveSync, dająca możliwość synchronizacji poczty w trybie push, pozwala na korzystanie z kilku kont jednocześnie. Samsung C3322 to również stały kontakt ze znajomymi poprzez portale społecznościowe, takie jak: Twitter, Facebook, czy MySpace. Z kolei widget AccuWeather zapewni stały dostęp do aktualnej prognozy pogody.

Samsung C3322, dzięki radiu FM z funkcją nagrywania, pozwala użytkownikowi w każdej chwili wrócić do zarejestrowanych przez siebie melodii lub informacji, a odtwarzacz zintegrowany z biblioteką plików muzycznych zapewni stały dostęp do ulubionej muzyki. Ponadto, wbudowane w telefon uniwersalne gniazdo słuchawkowe 3,5 mm umożliwia podłączenie do telefonu nawet zwykłych słuchawek, a czytnik kart microSD daje szansę rozszerzenia pamięci telefonu aż do 16GB i przechowywania większej ilości plików multimedialnych.

Telefon Samsung C3322 jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 279 zł.

Źródło: Samsung

 

Specyfikacja techniczna:

Wyświetlacz  2,2” QVGA, 65tys kolorów TFT, LCD, 240×320 
Aparat  2 Mpix 
Łączność Bluetooth v 2.1
microUSB
Email ActiveSync
Komunikator MSN Messenger, Yahoo Messenger, Facebook Chat, GTalk
Pamięć 45MB + karta microSD (do 16GB)
Wideo MPEG4/H263
Dodatkowe funkcje Audio: MP3/AAC/Poly 64/SP-midi/AAC+/WAV/WMA 
Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
Bezpośredni dostęp do portali społecznościowych: Facebook, My Space, Twitter
Biblioteka plików muzycznych
Radio FM (funkcja nagrywania muzyki)
Dyktafon
AccuWeather Widget
Dual Sim – możliwość używania dwóch kart jednoczenie
Sieć  Czterozakresowa (850/900/1800/1900MHz)
Wymiary  114 x 48 x 13,9 mm , 89g
Bateria 1000 mAh

  • http://pcprograms.eu netuser95

    A mogłem mieć ten telefon za 1zł a wybrałem Nokie C3 :)