Samsung NP370R5E – wyjątkowo cienki i lekki
Przez Admin Dnia 27 Cze, 2013 O 10:02 AM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

W ofercie sieci sklepów Alsen możemy znaleźć laptopa firmy Samsung, który zachęca do zakupu atrakcyjną ceną, parametrami i świetnym wyglądem. Notebook serii 3 370R oferuje wyjątkową mobilność, jednocześnie zapewniając wysokie parametry pracy i pochłaniające wrażenia.

Dobre parametry

Procesor Intel Pentium – doskonałe połączenie ceny i wydajności. Dzięki dwurdzeniowej architekturze, współużytkowanej pamięci podręcznej oraz magistrali systemowej uzyskasz bardzo dobrą wydajność. Procesor pobiera stosunkowo mało prądu i zapewnia niewielkie wydzielanie ciepła.

Odpowiedzialna za wyświetlanie obrazu na monitorze karta graficzna AMD Radeon, która zapewni odpowiednią grafikę zarówno w czasie pracy na komputerze, jak i podczas rozrywki – w trakcie filmów i gier. Pamięć RAM o pojemności 4 GB zapewnia szybką i przyjemną pracę na tym komputerze. Możesz otworzyć kilka aplikacji jednocześnie i będą one działały bez żadnych problemów. Sprzęt posiada 500 GB pojemności dysku twardego, co pozwala Ci na przechowywanie w laptopie bardzo dużej ilości danych, np: filmów, muzyki, gier i innych plików. Ekran oferujący maksymalną rozdzielczość WXGA 1366 x 768 pikseli (16:9), dzięki której można wygodnie pracować lub używać multimediów. Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth pozwala na szybką wymianę danych z urządzeniami lub akcesoriami, które są w niedalekiej odległości i również posiada tę technologię.

Karta Wi-Fi 802.11 b/g/n umożliwi Ci bezprzewodowe połączenie z Internetem. Możesz surfować w sieci wszędzie tam, gdzie za pomocą tej technologii oferowany jest Internet.

Szybkie złącze USB 3.0 pozwalające do laptopa, podłączenia urządzeń zewnętrznych takich jak urządzenia peryferyjne (myszkę, klawiaturę), a także dodatkowy sprzęt, np. drukarkę, kamerę internetową lub pamięć USB. Złącze HDMI pozwalające na podłączenia laptopa do telewizora lub dodatkowego monitora, zapewniając najlepszą jakość obrazu i dźwięku. Nowy system operacyjny Windows 8 mający atrakcyjny, szybki i płynnie działający interfejs oraz umożliwiający personalizację przez dodawanie osób, aplikacji i stron, które lubisz najbardziej. System ten możesz obsługiwać dotykowo lub za pomocą myszy i klawiatury.

Świetny wygląd, zaawansowana technologia

Ważący zaledwie 1,99 kg i mający grubość 22,9 mm notebook sprawi, że jego użytkownicy będą pod wrażeniem mobilności i prezentowanego stylu. Notebook jest łatwy w przenoszeniu, dlatego trudno będzie się z nim rozstać. Przede wszystkim dzięki temu, że mniejsze rozmiary nie oznaczają kompromisu w zakresie jego funkcjonalności – bez względu na czas i miejsce użytkowania.

Zostań liderem stylu i obiektem zazdrości dzięki niepowtarzalnemu, indywidualnemu wzornictwu. Modny nowoczesny design dodatkowo podkreśla doskonałe wykończenie dostępne w intensywnych kolorach (srebrny, biały, czerwony i niebieski), których naprawdę trudno nie zauważyć.

Antyrefleksyjny wyświetlacz LED pozwala cieszyć się doskonałą jakością obrazu, wyraźnymi detalami i bogactwem kolorów, nawet przy używaniu notebooka na zewnątrz w pełnym słońcu lub wewnątrz przy intensywnym oświetleniu. Matowa powierzchnia nie wywołuje efektu lustra, co zmniejsza zmęczenie oczu

 

Gdzie kupić?

Laptopa możemy kupić za mniej niż 2000 zł w salonach Alsen oraz w sklepie internetowym: KLIK

Informacja Prasowa