Samsung pokazuje światu swoje nowe cudo
Przez Admin Dnia 28 Sie, 2012 O 12:12 PM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Na tegorocznych targach elektroniki użytkowej, czyli targach IFA 2012 zaprezentowany zostanie nowy tablet Samsunga wyposażony w najnowszą wersję najpopularniejszego oprogramowania świata czyli Widnows’a 8.

Koreańska firma Samsung w końcu podjęła decyzję i postanowiła pokazać światu swój najnowszy produkt. Za pomocą posta umieszczonego na Facebooku stara się także uspokoić swoich klientów, z niecierpliwością czekających na pojawienie się urządzenia. Do treści tekstu dołączona jest reklama urządzenia, będąca formą zwiastuna oraz hasło reklamowe całego przedsięwzięcia: „Ready to be smart?”. Nie jest to debiut najnowszego produktu Samsunga z serii Samsung 5 Hybrid Windows 8 transforming tablet, ze względu na to, że pierwszy raz urządzenie było prezentowane na targach Computerx, na początku tego roku. Była to jednak jedynie wersja prototypowa, której nie można było nawet wziąć do rąk.

Dzisiejszy model najnowszego tabletu firmy Samsung wyposażony jest w 11 calowy ekran, dołączaną klawiaturę oraz miejsce na rysik. Produkt będzie dostępny do obejrzenia dla każdego, kto pojawi się na targach IFA 2012  odbywających się Berlinie.

Źródło:  Theverge.com

Urszula Domżalska