Screeny przeglądarki z tabletowej wersji Windowsa 8
Przez Admin Dnia 5 Kwi, 2011 O 08:31 AM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI, SOFTWARE | Z 0 Komentarzami

Do sieci wyciekły pierwsze zrzuty z ekranu z nowego Windows’a 8 na urządzenia mobilne. Na zdjęciach można zobaczyć przeglądarkę przystosowaną do tabletów. Nowy design przeglądarki przyciąga oko, chodź trochę przypomina ten, z Windows Phone 7.

Internet Explorer w Windows 8 będzie korzystał z nowego interfejsu użytkownika o nazwie Immersive. Przeglądarka w tabletowej wersji Windows’a 8 działa oraz wygląda podobnie jak ta, którą znajdziemy w Windows Phone 7.  Jest  ona bardzo prosta, nie zawiera zbędnych przycisków czy ramek co sprawia, że wygląda świetnie i nie odstrasza użytkownika. Na zdjęciach, możemy zobaczyć również podgląd historii w przeglądarce, które również były inspirowane Windows Phone IE Mobile.

Według WinRumors.com Immersive będzie posiadał funkcję z najnowszej przeglądarki Microsoftu – Internet Exprorer 9. Chodzi tu o kolorowanie zakładek stron, otwieranych w nowych kartach. Kiedy otworzymy link w nowej karcie, jej zakładka będzie posiadała taki sam kolor, ja ta na której się aktualnie znajdujemy. Funkcja ta, znacznie ułatwi korzystanie z przeglądarki przy dużej ilości otwartych kart. Ciekawe, czy Microsoft użył także funkcji powiadamiania na pulpicie o nowych wiadomościach z HotMail?

 

Źródło: Winrumors.com