Seria obudów V wzbogaca się o model V3 BlacX Edition
Przez Patryk Leszczyński Dnia 7 Paź, 2011 O 05:14 PM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI | Z 1 komentarzem

Thermaltake, pionier w dziedzinie dostarczania akcesoriów komputerowych zaprezentował nowy model obudowy należącej do rodziny V. Estetyczna konstrukcja dołączyła do modeli wyposażonych w stację dokującą dla dysków twardych i została oznaczona jako V3 BlacX Edition.

 

Obudowa V3 BlacX Edition wyróżnia się m.in.:

  • zamontowaną w górnej części stacją dokującą BlacX,
  • umieszczonym na przednim panelu złączem USB 3.0,
  • pełnym, czarnym wykończeniem,
  • montowanym w dolnej części obudowy zasilaczem,
  • frontem wykonanym ze stalowej siatki.

Niespotykane dodatki

Nowa obudowa V3 BlacX Edition została zaprojektowana w celu zapewnienia maksymalnej wygody podczas użytkowania. W odróżnieniu od oryginalnej konstrukcji, V3 BlacX Edition posiada łatwo dostępną stację dokującą, która znacznie usprawnia dostęp do danych na dysku twardym.

 

Ergonomiczna konstrukcja

W pełni pomalowany na czarno model V3 BlacX Edition to obudowa typu midi tower, w której można umieścić płytę główną ATX lub mniejsze. Posiada ona zewnętrzne zatoki 3x 5,25 i 1x 3,5” oraz cztery wewnętrzne 3,5”. Na przednim panelu umieszczono złącze USB 3.0, pozwalające na szybkie podłączanie zewnętrznych dysków twardych USB 3.0, pamięci flash itp..

Na efektywną wentylację obudowy wpływa kilka elementów: montowany w dolnej części zasilacz, frontowy panel wykonany z przewiewnej, stalowej siatki oraz możliwość zainstalowania trzech dodatkowych 120-mm wentylatorów – po jednym w górnej, przedniej oraz dolnej części obudowy. W zestawie znajduje się jedna, 120-mm jednostka umieszczona z tyłu. Jest ona podświetlana niebieskimi diodami LED.Więcej informacji o obudowie V3 BlacX Edition znaleźć można pod poniższym adresem:  V3 BlacX Edition:

  • Łukasz

    Mam prośbę, nie róbcie prasówek na zasadzie Kopiuj – Wklej 😛 A tym bardziej, że dotyczy to takiej firmy jak Thermaltake 😛