Skype dla sprzętu Apple
Przez Admin Dnia 30 Gru, 2010 O 11:03 AM | Kategorie INTERNET, MOBILNE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Już dzisiaj, z Apple App Store można pobierać aplikację Skype, dzięki której możemy korzystać z wideorozmów oraz  z wykonywania i odbierania darmowych telefonów do przyjaciół w Skype.

Posiadacze iPadów, iPhonów i iPodów mogą być zadowoleni. Skype udostępnił aplikację dla sprzętu Apple która umożliwia korzystanie z sieci Skype. Dzięki komunikatorowi będziemy mogli komunikować się z przyjaciółmi i rodziną za pomocą wideorozmów lub zwykłego połączenia głosowego nie zależnie w jakim miejscu na świecie jesteśmy. Korzystanie z Skype umożliwia moduł 3G lub sieć bezprzewodowa Wi-Fi. Skype w wersji mobilnej dostępny jest na iPhone 4, iPhone 3GS a także iPoda Touch 4G który bazuję na iOS 4.0 lub nowszy. Za pomocą aplikacji możemy również odbierać pliki wideo, wystarczy, że jesteśmy posiadaczami iPoda Touch 3G lub iPada.

Ja powiedział Neil Stevens, wiceprezydent Skype i dyrektor generalny działu Consumer Business, wideorozmowy stanowiły około 40 proc. wszystkich minut spędzonych pomiędzy użytkownikami Skype (Skype-to-Skype) w okresie pierwszych sześciu miesięcy 2010 roku. Osoby używające Skype z niecierpliwością oczekują usługi wideorozmowy dostępnej na telefony komórkowe.