Słuchaj muzyki na Deezer przez 6 miesięcy za darmo
Przez Michał Deptuch Dnia 21 Gru, 2012 O 12:28 PM | Kategorie INTERNET, NOWOŚCI | Z 1 komentarzem

Deezer to serwis, z którego korzysta już ponad 26 milionów użytkowników na całym świecie. Pozwala na słuchanie ulubionej muzyki oraz zapewnia wysoką jakość dźwięku.

Stworzony przez Daniela Marhely w 2007 roku, serwis Deezer szybko podpisał umowy z czterema największymi wytwórniami muzycznymi, firmami zarządzającymi prawami autorskimi i ponad 2000 niezależnymi wytwórniami z całego świata.

Serwis proponuje nam trzy oferty: Premium+, Premium oraz Discovery. Ta ostatnia zapewnia nam nieograniczony dostęp do muzyki przez okres 6 miesięcy za darmo, następnie ograniczenie do 2 godzin na miesiąc. Za pakiet Premium, który dostępny jest tylko na PC i Mac musimy już zapłacić 14,99 zł za miesiąc, ale utwory dostępne są już w jakości HD oraz bez reklam. Oferta Premium+ kosztuje już nieco więcej bo 29,99 zł za miesiąc, lecz dodatkowo dostępna jest na telefony komórkowe i tablety oraz nie łączy się z Internetem ani siecią 3G. Nie będziemy więc obciążenie dodatkowymi kosztami.

Na pewno każdy znajdzie na serwisie swoją ulubioną muzykę, ponieważ katalog zawiera aż 20 milionów tytułów. Muzyki możemy słuchać na każdym nośniku: smartfonie, komputerze, tablecie, wieży HiFi lub radiu samochodowym.

[Antyweb]

  • ekipa

    Trochę czasu minęło od kiedy założyłem konto, a wciąż korzystam. Dla mnie to spore ułatwienie, bo nie ściągam muzy z neta.