SMS`owe zagrania
Przez marcin_owski Dnia 28 Sie, 2011 O 09:41 AM | Kategorie NOWOŚCI | Z 1 komentarzem

Dziś w świecie w którym, telefon nie jest niczym nadzwyczajnym, więc z prostym sposobem dotarcia z konkursami do dużego grona ludzi nie ma najmniejszego problemu. Nie dziwi więc fakt, że usługi premium sms nie robią na nikim wrażenia. Właśnie, czy jednak nie robią? Nie jest trudno znaleźć osoby w różnych przedziałach wiekowych które, w konkursach smsowych upatrują swoje nadzieje na podniesienie standardu życiowego.

Ludzie tacy już są, że jeżeli coś można mieć łatwo przynajmniej z pozoru to dążą do tego. Jednak jak to zazwyczaj bywa jest pewien haczyk. „Magiczne” pytanie zazwyczaj jest łatwe, po to żeby ludzie odpowiadali, a organizator konkursu zarabiał, więc ten telewizor który możemy wygrać jest dla niego zazwyczaj śmiesznym wydatkiem. Nie ma nic w tym złego, że czasem najdzie nas po prostu ochota wysłać takiego smsa być może dobry dzień przyniesie nam nagrodę. Problem pojawia się jednak wtedy gdy konkursy i nie tylko te smsowe stają się sposobem na życie. Niestety zdarzają się osoby i nie tylko w młodym wieku, które potrafią marnotrawić setki, a nawet tysiące złotych „goniąc” za złudnym szczęściem. Wiadomo, że wygrać jest ciężko bo i grono chętnych jest duże, a ilość nagród skromna. Nie przemawia to jednak do niektórych, którzy z uporem maniaka ślą wiadomości no bo przecież otrzymał zwrotną, że już jest tak blisko, że ten samochód to właściwie już jest Twój tylko żeby dostać kluczyki trzeba wysłać smsa za kilka złotych i tak w nieskończoność… a rachunek rośnie.

 

Jak w każdej dziedzinie życia jest potrzebny umiar, tak samo trzeba go i tutaj. Nie musimy prowadzić nawet szczegółowych wyliczeń by się dowiedzieć ile czasem taka osoba mogła by sobie kupić ciekawych rzeczy, za te pieniądze za które nic nie wygrała. Nie trzeba również szukać daleko osób, które wysyłają takie wiadomości w nadmiarze tracąc pieniądze na które wcześniej ciężko pracowali.

Osobiście w konkursach smsowych zagrałem dwa razy. Nie wygrałem oczywiście nic, ale z takim nastawieniem podchodziłem do tego, po prostu „dla zabawy” Wszystkim więc życzę takiego zdrowego podejścia  i zakończę ten wpis słowami które tata mi powtarzał  „Pamiętaj będziesz coś miał jeśli sobie zarobisz i kupisz. Nie licz, że za darmo coś dostaniesz chyba, że w ry…