SoundMAGIC E10M – Najlepsza słuchawka 2011 roku do 225 z!ł
Przez Admin Dnia 11 Sty, 2012 O 05:09 PM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI | Z 1 komentarzem

SoundMAGIC E10M – Najlepsza słuchawka 2011 roku do 225zl teraz również dla uzytkowników Apple i Nie Tylko.

Na rynek trafił właśnie odpowiednik modelu Soundmagic E10 z literka M w nazwie czyli E10M. E10M to nic innego jak model E10 z dodanym mikrofonem i pilotem dla użytkowników Apple Ipod, Iphone, Ipad, ale także użytkowników Smartphonów innych producentów.

SoundMagic E10 został ostatnio wybrany najlepsza słuchawką roku do 225zl przez Magazyn What HI-FI pomimo iż jego cena na rynku polskim oscyluje na poziomie 150zl. To tylko świadczy o walorach brzmieniowych produktu gdyż bije na głowę niekiedy dwukrotnie droższe konstrukcje konkurencji.

Model z pilotem E10M oferowany jest w cenie 199zl a więc ciągle mniej pułpa cenowy rankingu.

Seria E10 jest wykonana całkowicie z metalu – obudowę stanowią 4 elementy połączone ze sobą specjalnym mechanizmem. W modelu E10M na kablu dodano pilota z mikrofonem, który ma służyć kończeniu i odbieraniu rozmów jak również sterowaniem muzyką. E10M są kompatybilne z produktami Apple Ipod, Iphone oraz Ipad. Jednak przy wykorzystaniu adaptera FiiO Lu1 lub Lu2 możemy z powodzeniem wykorzystac słuchawki do obsługi telefonów multimedialnych spod takich marek jak: HTC, Blackberry, Samsung, LG, Huawei, Sony-Ericsson, Nokia, Motorola.

NAJWAŻNIEJESZE CECHY:

► Unikalna konstrukcja złożona z czterech metalowych elementów połączonych mechanizmem dla uzyskania doskonałego brzmienia oraz wyjątkowego wyglądu.

► Zbalansowany dźwięk z podkreślonymi niskimi rejestrami.

► Wygodna konstrukcja z unikalnym wyglądem .

► Metalowa, solidna obudowa.

SPECYFIKACJA:

Przetwornik: Dynamiczny 10mm z neodymowym magnesem

Pasmo przenoszenia : 15 Hz~22KHz

Impedancja : 16 ± 10% Ω

Skuteczność : 1 00 ± 2 dB przy 1KHz/mW

Długość kabla: 1.2 m

Wtyk :  stereo 3,5 mm kątowy, pozłacany

Waga : 1 1 g

MIKROFON:

Częstotliwość: 20Hz  – 16kHz

Czułość: -43 ± 3dB przy 1kHz

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

► Silikonowe tipsy w 3 rozmiarach S, M, L ► Podwójne tipsy o podwyższonej izolacji tzw Bi-Flange ► Klips do kabla ► Miękki pokrowiec

DOSTĘPNE KOLORY:

► Czarno-złoty► Czarno-czerwony(czerwony kabel) ► Fioletowo-czarny ► Srebrno-czarny

Cena modelu SoundMAGIC E10M to 199zl

  • WuShi

    UWAGA, dystrybutor masowo wprowadza w błąd twierdząc, że adapter FiiO LU2 rozwiązuje problem funkcjonalności pilota. To ŚCIEMA. Produkt jest wyłącznie kompatybilny z produktami apple. Nie kupujcie żadnych adapterów, pilot i tak nie będzie działał.