SoundMAGIC o krok dalej – Słuchawki E10 oraz E30
Przez Admin Dnia 21 Lip, 2011 O 10:28 AM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Producent coraz bardziej popularnej w Polsce marki słuchawek pod magiczną nazwą SoundMAGIC nie próżnuje nawet wakacje. Do sprzedaży trafiły bowiem dwa nowe modele, które są wyższym odpowiednikiem najbardziej rozchwytywanych modeli a  mianowicie PL11 ora PL30.

Po ogromnym sukcesie modelu PL11 SoundMAGIC postanowił kontynuować ten trend i w ten sposób mamy zaszczyt przedstawić nowy model – SoundMAGIC E10.

Ludzie cenią sobie metalowe słuchawki za ich solidność, atrakcyjny wygląd i odporność na uszkodzenia. Nowy produkt jest znacznie ulepszony względem poprzedniego we wszystkich aspektach. Obudowa E10 to 4 osobne metalowe elementy połączone specjalnym mechanizmem. Taka konstrukcja charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością, metalowa obudowa zmniejsza również rezonans, pozwala to zwiększyć precyzję reprodukowanego dźwięku i podkreślić dynamiczny i bardzo nisko schodzący bas o rzadko spotykanej fakturze i wypełnieniu. E10 to model który potrafi zagrać nawet 15 Hz to wartość poniżej progu słyszalności! Jednak bas to nie wszystko, E10 to również lekko ocieplone wokale i doskonale wybrzmiewające górne rejestry. Miłośnicy potężnego dźwięku będą zadowoleni.

Metalowa obudowa to również świetny, industrialny wygląd. Dla podkreślenia indywidualnego stylu użytkownika dajemy możliwość wyboru spośród czterech atrakcyjnych kolorów.

 

NAJWAŻNIEJESZE CECHY:

► Unikalna konstrukcja złożona z czterech metalowych elementów połączonych mechanizmem dla uzyskania doskonałego brzmienia oraz wyjątkowego wyglądu.

► Zbalansowany dźwięk z podkreślonymi niskimi rejestrami.

► Wygodna konstrukcja z unikalnym wyglądem .

► Metalowa, solidna obudowa.

 

SPECYFIKACJA:

Przetwornik: Dynamiczny 10mm z neodymowym magnesem

Pasmo przenoszenia : 15 Hz~22KHz

Impedancja : 16 ± 10% Ω

Skuteczność : 1 00 ± 2 dB at 1KHz/mW

Długość kabla: 1.2 m

Wtyk :  stereo 3,5 mm kątowy, pozłacany

Waga : 1 1 g

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

► Silikonowe tipsy w 3 rozmiarach S, M, L ► Podwójne tipsy o podwyższonej izolacji tzw Bi-Flange ► Klips do kabla ► Miękki pokrowiec

 

DOSTĘPNE KOLORY:

► Czarno-złoty► Czarno-czerwony(czerwony kabel) ► Fioletowo-czarny ► Srebrno-czarny

 

Cena modelu SoundMAGIC E10 to 149zl.

 

SoundMAGIC  E30 to kolejny model z nowej serii produktów SoundMAGIC’a.  Jest to model nawiązujący konstrukcją do PL30. Konstrukcja typu „over the ear czyli z kablem za uchem, a nie z przodu, doskonale sprawdza się na co dzień zapewniając maksymalny komfort, izolację oraz brak efektu mikrofonowego czyli ocierania kabli o ubranie. Eliminuje też problem widzących przewodów które łatwo zerwać. E30 dzięki wyjątkowo wygodnej budowie są świetnym wyborem dla osób które nie mogą spać bez muzyki. Wystarczy je włożyć i można zapomnieć o ich istnieniu, można skupić się na brzmieniu. W E30 zamontowano monitory typu (IEM), które przewidziane są z reguły do dużo droższych konstrukcji

 

W PL30 mamy do czynienia z doskonale zbalansowanym dźwiękiem bez zbędnych koloryzacji. Słuchawki nie zawodzą również w kwestii basu, jest doskonale kontrolowany i pojawia się wtedy kiedy trzeba, nie rozlewając się na pozostałe pasma. Neutralny środek wiernie oddaje brzmienie instrumentów oraz głos artysty. Szczegółowa górna sekcja o doskonałej rozdzielczości pozwoli wsłuchać się w każdy dźwięk perkusji z osobna.

 

Jeżeli szukasz wygodnych słuchawek o ergonomicznej konstrukcji i świetnym brzemieniu nie ma innego wyboru niż E30.

 

KOMFORT CODZIENNEGO UŻYTKU:

► Zbalansowany dźwięk z dobrze kontrolowanym basem

► Komfortowa, bardzo ergonomiczna konstrukcja .

► Profesjonalny system noszenia z kablem za uchem dla lepszej wygody, izolacji i usunięcia efektu mikrofonowego .

► Dobra izolacja hałasu .

 

SPECYFIKACJA:

Przetwornik: Dynamiczny 9 mm neodymowy magnes

Pasmo przenoszenia : 15 Hz~22KHz

Impedancja: 1 2 ± 10% Ω

Skuteczność : 94 ± 2 dB przy 1KHz/mW

Długość przewodu: 1.2 m

Rodzaj wtyku : Stereo 3.5mm,kątowy, pozłacany

Waga : 1 0 g

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

► Silikonowe tipsy w trzech rozmiarach S, M, L ► Podwójne silikonowe tipsy tzw Bi-Flange ► Klips do kabla ► Miękki pokrowiec ► zauszniki tzw odcinki pamięciowe

 

DOSTĘPNE KOLORY

► Biały ► Czarny ► Różowy ► Niebieski

 

Cena modelu SoundMAGIC E30 to 149 zl.

Informacja Prasowa