Starscape – Stare, dobre 2d
Przez Eryk Maliński Dnia 22 Sty, 2011 O 11:21 AM | Kategorie GRY | Z 4 Komentarzami

Starscape – niedawno styknąłem się z tą grą i powiem otwarcie jest bardzo wciągająca. Gra została zbudowana w trybie 2d co wcale nie oznacza że jest nie warta uwagi. Wręcz przeciwnie. Naszym głównym celem jest latanie po 5 galaktykach podzielonych na sektory, w celu skompletowania utraconego napędu gwiezdnego który pozwoli nam wrócić do domu. Podczas rozgrywki przeprowadzamy badania celem ulepszenia naszej broni, napędu oraz osłon. W trakcie gry napotykamy na bosów średnich i trudnych oraz zbieramy surowce które pozwolą nam na przeprowadzanie badań oraz produkowanie dodatkowego ekwipunku. Gra waży ok 50MB co jest mało jak na kilka godzin dobrej zabawy.

Od siebie powiem: gra bardzo mnie wciągneła, dobra muzyka, klimat z lat amigi i pegasusa. Ze szczerego serca mogę polecić tą minigierke :D.

 • Lud

  Naprawde, keidy przestaniecie bez sensu kopiowac posty z innych stron….
  masakra co wy tu robicie i jak mozna zrobic powyzszy post bez linku do gry :(

  • http://www.zmarktica.eu.pl Eryk Maliński

   2 rzeczy. Cały post napisałem sam więc nie mów że skopiowałem bo pisałem z własnego doświadczenia. Po drugie gra jest płatna więc nie ma tu linków do torrentów. Ja nie popieram piractwa

 • Lud

  Malina, no ale jakikolwiek link do strony producenta czy gry przypadało by podać prawda ? A skąd ty te swoje gierki zdobywasz to nie chwal się tak, kto to wie kto te twoje bzdury jeszcze czyta.

 • http://www.zmarktica.eu.pl Eryk Maliński

  no sory na ta gierke było mnie stać :D. I jak pisałem nie załuje że ją kupiłem. Winde tez mam oryginalna 😀