Technologia Compro smartConnect. Komunikator umożliwiający współdzielenie wideo z monitoringu
Przez Admin Dnia 18 Mar, 2011 O 10:19 AM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI, TECH | Z 0 Komentarzami

Compro Technology przedstawia technologię smartConnect – bazujące na „chmurze” rozwiązanie dla systemów nadzoru wideo, oparte na platformie Seedonk.

 

Czym jest smartConnect?
Technologia smartConnect umożliwia instalację kamery IP w prosty sposób krok po kroku, wystarczy się zalogować i wybrać kamery, którymi zamierza się zarządzać. Technologię oparto na inteligentnym, adaptacyjnym silniku Seedonk, który pozwala na uniknięcie konfiguracji routera, zapamiętuje adresy IP i rozwiązuje złożone problemy związane z dołączaniem do sieci kamer IP. Tak więc od tej pory, jeśli tylko zakupisz kamerę IP firmy Compro obsługującą smartConnect, wystarczy że podłączysz kable, zainstalujesz oprogramowanie i wszystko będzie działać. Wreszcie nie będzie problemów z routerem i błędów komunikacji. Co więcej ponieważ technologia jest zbudowana z wykorzystaniem protokołów bezpieczeństwa i obsługuje zaawansowane szyfrowanie danych, smartConnect zabezpiecza wszystkie połączenia sieciowe.

Zupełnie nowa jakość
Technologia smartConnect umożliwia łatwą instalację kamer IP, jak żadna dotychczas, i pozwala na dostęp do systemu nadzoru z różnych urządzeń podłączonych do Internetu, takich jak komputery stacjonarne, notebooki, telefony komórkowe, tablety i inne. Komunikator Seedonk, którego instalacja zajmuje parę minut, posiada interfejs zbliżony do popularnych komunikatorów internetowych i jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy się zalogować i poprzez listę znajomych można nagrywać, oglądać i współdzielić, obrazy z kamery z rodziną i znajomymi. Dodatkowo dostępne są aplikacje dla iPhone’a Androida oraz Facebooka, które umożliwiają oglądanie obrazów z kamery i ich współdzielenie w dowolnym miejscu i czasie. Technologia Compro smartConnect jest najlepszym rozwiązaniem do współdzielenia obrazów z kamery środowisku społeczności sieciowej.

Kamery IP dla każdego
Technologia smartConnect będzie obsługiwana przez kamery Compro IP55/IP60/IP70 oraz ruchome kamery Compro IP540. Kamery Compro zostały wyposażone w zaawansowane funkcje takie jak rozdzielczości megapixel/HD, kompresje H.264/MPEG-4/M-JPEG i inne. Po więcej informacji o kamerach zapraszamy do naszego serwisu pod adresem:  http://www.comprousa.com/en/surveillance/homesol/sconnect.html .

 

Informacja Prasowa