Telefon dla miłośników Ferrari
Przez Admin Dnia 16 Sty, 2011 O 10:10 AM | Kategorie HARDWARE, MOBILNE, NOWOŚCI | Z 2 Komentarzami

Firma Vertu znana z ekskluzywnych telefonów, stworzyła telefon dla prawdziwych fanów Ferrari. Ascent Ferrari GT jest niezwykły, stylowy i na pewno będzie drogi. Ale nie ma się co dziwić, ponieważ do produkcji telefonu użyto nie tylko tytanu ale i prawdziwej skóry.


Jeżeli jeździsz Ferrari to jest to telefon dla Ciebie. Elegancka czerń, nowoczesne kształty, skórzane wstawki oraz logo marki Ferrari doprowadzają fanów Ferrari do szału. W Ascent Ferrari GT nie licz się wnętrze lecz wygląd. 118 mm długości, 45 mm szerokości oraz 187g masy ciała podanej w tytanie,  stali nierdzewnej oraz eleganckiej czerwonej skórze która została ręcznie zszyta. Wszystkie te elementy łączą się w całość, tworząc prawdziwe Ferrari wśród telefonów.

Pod maską jest bez niespodzianek. Telefon posiada wyświetlacz 2-calowy QVGA o rozdzielczości 240×230 pikseli z 16 milionami kolorów i aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 – megapiksela wraz z lampą błyskową. Ascent Ferrari GT jak większość telefonów posiada moduł GMS oraz 3G a nawet GPS wraz z aktualnymi mapami.


Ascent Ferrari GT Vertu udostępnił informację o tym, że ten model telefonu będzie limitowany. Na całym świecie ma się ukazać tylko 2011 egzemplarzy. Cena jak na razie nieznana, lecz jeśli to ma być Ferrari wśród telefonów no to cena też będzie bardzo wysoka.  • http://zmarktica.eu.pl Eryk Maliński

    Powiem że za dzieło sztuki to można uznać. Telefon obszyty prawdziwą skórą…. no no nie jeden bogacz sie na to chwyci 😀

  • AI9

    Szykujcie portfele kierowcy ferrari 😀 Na bank te 2011 egzemplarzy pójdą jak woda,za dużą kwotę.