The Bard`s Tale – legendarna gra już na Androidzie
Przez Jarek Jackowski Dnia 21 Wrz, 2012 O 03:54 PM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

The Bard`s Tale w naszym kraju zasłynęła jako gra z jedną z najlepszych (o ile nie najlepsza) polską wersją. Teraz możemy ja mieć na swoim telefonie z Androidem. O ile znajdziemy wystarczająco dużo wolnego miejsca – gra zajmuje aż 3,5 GB. Tak duży rozmiar jest jednak uzasadniony – spotkamy tu masę przeciwników, postaci niezależnych i duży świat.

Niestety nie zobaczymy słynnego wiersza „Pech” po polsku. Gra jest jedynie w angielskiej wersji językowej. Kosztuje prawie 20 zł, jest w pełnym trójwymiarze i zapewni zabawę na wiele godzin. Chyba każdy gracz miło wspomina chwile spędzone prze The Bard`s Tale na pececie. Teraz możemy przeżyć je na nowo – na mniejszym ekranie. Gra zbiera bardzo dobre oceny użytkowników. Niepozostałe nic innego jak wyłuskać monety z głębi kieszeni (a raczej konta bankowego…) i dać bardowi. Niechaj opowiada swoją historię!

Gra wymaga telefonu z Android 2.3 lub nowszą wersją. Można ją kupić i pobrać tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.inxile.BardTale