The Elder Scrolls V – Skyrim, oficjalnie
Przez Eryk Maliński Dnia 20 Sty, 2011 O 05:04 PM | Kategorie GRY, NOWOŚCI | Z 2 Komentarzami

Po przerwie Bethesda Softworks na Fallout`a 3 i New Vegas firma przypomniała sobie o fanach słynnego cRPG, The Elder Scrolls. Po wielkim sukcesie Obliviona przyszła pora aby wziąść się w garść i dać fanom kolejną odsłone tej legendarnej gry.  Po odsłonie pierwszej części która została przyjęta z otwartymi rękoma zaczęto produkować kolejne odsłony o nazwach od pierwszej części: Arena, Daggerfall, dobrze znany Morrowind oraz Oblivion. Gdy po sukcesie Obliviona porzucono tymczasowo produkcje kolejnych części wielu ogarneło przeczucie że to już koniec tej serii.

Ale nie :D, jeszcze przed premierą nowego Fallout`a zaczęto produkcje 5 części. Akcja rozgrywać się będzie w nordyckich klimatach w krainie, jak tytuł podpowiada, Skyrim, na północ od Tamriel.

Producenci zadbali aby nie zabrakło pięknych widoków na świat. Najważniejszą cechą gry będzie wprowadzenie do fabuły Smoków…. które w całej serii występowały tylko 1 raz, i większość może nie wiedzieć gdzie to podpowiem, część pt. Daggerfall, dokładnie jako „dodatek do gry” ale były:D. Kolejną ważną cechą będzie intelek postaci. Nie będą już one stały bezczynnie czekając na „otchłań :D” lecz każda postać będzie wykonywała swoją prace. Np. drwal który rąbie drewno nie zostawi pracy tylko dlatego że chcemy z nim porozmawiać, w takim wypadku trzeba zwrócić jego uwagę.

Następna rzecz przedstawiona przez benchmark.plNiemal żadna nasza akcja nie pozostanie bez echa. Porzucimy miecz na drodze? Możliwe, że ktoś kto o nas słyszał i zna naszą legendarną broń znajdzie go i przyjdzie do nas – może żeby oddać broń, może żeby poprosić o lekcję fechtunku bądź pojedynek. Niewykluczone też, że grupka zbójów pobije się o oręż.”

Jak widzimy wrażeń z gry nie zabraknie, a znając moje przywiązanie do tej gry jeszcze nie raz będę do niej wracał 😀 Na marginesie pozdrawiam wszystkich fanów, The Elder Scrolls, do pozdrowień można się dołączyć w komentach :D.

A jakie są wasze nadzieję na tą produkcje? Można pisać w komentarzach.

  • Adrian Chudyk

    Ciekawa gra,może zacznę grać:P

  • Patryk

    Po zagraniu w gre TES Oblivion, byłem wniebowziety i czekałem na kolejną część tej serii. Po obejrzeniu gamepleya jestem w szoku!!! System walki jest niesamowity jak i krajobrazy i grafika. Czekam z niecierpliwośią na premierę POZDDRO DLA WSZYSTKICH FANOW SERII TES