Vizio prezentuje swój tablet i smartfona
Przez Admin Dnia 3 Sty, 2011 O 05:58 PM | Kategorie HARDWARE, MOBILNE, NOWOŚCI | Z 1 komentarzem

Firma Vizio prezentuje swoje nowe zabawki. Tym razem do ich oferty trafi coś innego. Będzie to 8 – calowy tablet oraz 4-calowy smartfon z Androidami na pokładach.

Firma Vizo zajmuje się głównie produkcją telewizorów oraz monitorów, lecz tym razem w swojej ofercie chce umieścić Tablet PC oraz nowy smartfona. Oba urządzenia mają korzystać z Google Android lecz nie podano informacji w jakiej wersji. Tablet od Vizio będzie posiadał dotykowy, 8 – calowy ekran o wysokiej rozdzielczości, do łączności będzie korzystał z WiFi a o dobry dźwięk zadbają wbudowane głośniki. Niestety, nie przewidziano wersji która pozwoli nam na dostęp do Internetu za pomocą modułu 3G.

Na temat smartfona o nazwie Via Phone nie wiemy za wiele. Wiemy, że będze wyposażony w 4 – calowy ekran oraz w dwie kamerki – jedna 5 – megapikselowa z tyłu oraz drug, z przodu czyli ta do wideorozmów.

Data premiery Via Phona oraz Tabletu PC nie jest znana tak samo jak cena tych urządzeń. Przewidywać jednak można, że jednak nowy sprzęt od Vizio nie będzie aż tak drogi.

  • http://zmarktica.eu.pl Eryk Maliński

    Ładnie by to pod choinke taki zestaw wyglądał :D. A tak na serio to jednak cena by mnie nie zaskoczyła jeśli by krzykneli 1000-1500zł. :/