Wielkanocne promocje w cdp.pl
Przez Jarek Jackowski Dnia 30 Mar, 2013 O 01:41 PM | Kategorie GRY, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Cdp.pl zasypało graczy o różnych gustach całą masą promocji na okres świąt. Poniżej długa lista wielkanocnych ofert zorganizowanych przez firmę.

Bez tytułu

Kolejna odsłona Cyfrowego Giermaszu to tym razem tytuły SEGA Entertainment.  Za niecałe 30 złotych można kupić Shoguna 2, Shoguna 2 Zmierzch Samurajów, a za 79,99 zł można cieszyć się Aliens: Colonial Marines, które po 4 gigowym patchu jest nową grą .

W związku z nadchodzącymi świętami przecenilismy ponad 80 gier w naszym katalogu, nawet o 50%. Nowe ceny mają między innymi Hotline Miami, Wiedźmin 2, M&M Heroes VI, czy doskonałe przygodówki takie jak Gray Matter, czy seria Runaway. 

Wraz z serwisem disney.pl przygotowaliśmy specjalną promocję na gry Disneya w katalogu cdp.pl. Do 4 kwietnia wszystkie tytuły tego producenta kosztują o 25% mniej.

Mamy też obniżkę na inne gry dla najmłodszych, wyprodukowane przez firmę Aidem Media. Przygody Reksia, czy Bolka i Lolka dostępne są teraz za 50% ceny.

Z okazji premiery trzeciego sezonu Gry o Tron mamy przecenę na obie Gry o Tron. Doskonały RPG i niebanalna, oryginalna strategia czasu rzeczywistego kosztują teraz o 50% mniej – odpowiednio 39,99 za RPGa i 29,99 za RTSa.

W serwisie pojawiły się też nowe pozycje książkowe i komiskowe. Wśród nich zestaw książek Stanisława Lema, Zeznania Niekrytego Krytyka, czy najnowszy komiks Michała Śledzia Śledzińskiego, zatytułowany Czerwony Pingwin Musi Umrzeć.

Sporo tego, ale w święta można się trochę pobyczyć, więc zapraszamy na cdp.pl!