Wiosenne porządki komputera ułatwi nowość SPAMfightera: FULL-DISKfighter
Przez Admin Dnia 24 Sty, 2011 O 04:31 PM | Kategorie NOWOŚCI, SOFTWARE | Z 0 Komentarzami

SPAMfighter ogłosił dzisiaj premierę swojego nowego oprogramowania FULL-DISKfighter do czyszczenia plików i dysku. Nowe oprogramowanie ma na celu pomóc użytkownikom komputerów, szybko i łatwo usunąć niechciane pliki śmieci, obciążające wydajność komputera i zaśmiecające dysk twardy, w celu poprawy ogólnej wydajności i stabilności PC.

Za każdym razem gdy komputer jest używany, pliki tymczasowe i niepotrzebne pliki, mogą gromadzić się w tle. Z czasem te pliki zajmują ogromne ilości miejsca na dysku komputera, powodując wolne działanie systemów. Jeżeli niepotrzebne pliki nie zostaną usunięte, użytkownicy komputerów często stwierdzają coraz wolniejsze działanie systemu.

FULL-DISKfighter to właściwie cztery narzędzia w jednym i następujące obietnice dla użytkowników:

• Łatwo znajduje pliki, które można usunąć i odzyskuje miejsce na dysku do innych celów

• Czyści zajmującą dużo miejsca: historię aktualizacji Windows, tymczasowe pliki internetowe, dodatki Service Pack, pliki log, dzienniki awarii, zrzuty pamięci, raporty o błędach i więcej

• Reorganizuje i defragmentuje dysk twardy w sposób bardziej efektywny niż wbudowane narzędzia Windows

• Lokalizuje duże pliki i duplikaty plików pochłaniające mnóstwo miejsca na dysku

„SPAMfighter jest zadowolony, że może dodać FULL-DISKfighter do swojego arsenału produktów bezpieczeństwa i wydajności. Dostosowaliśmy nasz nowy produkt tak, aby był bardzo skuteczny, łatwy w użyciu i wysoce kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi Windows. Wbudowana manualna opcja FULL-DISKfighter dla użytkownika, przeprowadza go przez każdy krok w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i przywrócenia szybkości komputerów użytkowników ” powiedział Martin Thorborg, współzałożyciel SPAMfighter.