World of Warcraft znów popularne
Przez Jarek Jackowski Dnia 5 Paź, 2012 O 08:24 PM | Kategorie GRY, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Każdy zna kogoś, kto zna kogoś, kto zna kogoś kto jest uzależniony od Word Of Warcraft. I właśnie dla tego, by ci uzależniany zaczęli być bardziej uzależnieni  a ci mniej uzależnieni, którzy opuścili włości Blizzarda do nich powrócił miała miejsce premiera kolejnego dodatku. I wygląda na to, że całkiem dobrze im się to udało. Wygląda na to, że gracze, którzy zaprzestali comiesięcznego opłacania abonamentu znów wrócili do tego zwyczaju.

Czwarty dodatek zaliczył premierę 25 września i od tego czasu sprzedał się w liczbie 2,7 miliona sztuk. Wynik sprzedaży World of Warcraft: Mists of Pandaria przełożył się na całkowita liczbę subskrypcji, która wzrosła do powyżej 10 milionów. W sierpniu subskrybentów było około 9 milionów, a np. w 2010 roku liczba graczy wynosiła 12 milionów. Oznacza to, że wraz z premierą dodatku starzy gracze zdecydowali się na odświeżenie WoW-a i ponowny zakup abonamentu. Być może pojawili się również nowi, nieznający jeszcze World of Warcraft.

Blizzard zalicza w oczach największych fanów wpadkę za wpadka – Diablo III nie zyskało tak przychylnych ocen jak można było się spodziewać, Mists of Pandaria według największych WoW-maniaków wprowadza bardzo mało zmian… „Tak przemija chwała świata” chciało by się rzec…