Zestawy Komputerowe – Październik 2013
Przez Admin Dnia 15 Paź, 2013 O 02:50 PM | Kategorie ARTYKUŁY, ZESTAWY KOMPUTEROWE | Z 0 Komentarzami

 

Kilkadziesiąt procesorów, płyt głównych i kart graficznych – kto się w tym odnajdzie. Przeciętnemu użytkownikowi komputera trudno będzie podjąć decyzje o zakupie odpowiednich podzespołów komputerowych. Przygotowaliśmy dla Państwa zestawy komputerowe na Wrzesień 2013r. biorąc pod uwagę zarówno stosunek wydajności do ceny, ale również dostępne testy pokazujące zalety i wady danego podzespołu. Podczas składania zestawów komputerowych nie staraliśmy się trzymać sztywno ustalonej kwoty – stwierdziliśmy, że w niektórych przypadkach dołożenie kilkudziesięciu złotych znacznie poprawi wydajność i stabilność całego układu. Do każdego zestawu proponujemy kilka dodatkowych rozwiązań, które mogą zwiększyć jego wydajność, lub obniżyć koszta zakupu. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem prezentującym zestawy komputerowe na Październik 2013.

zestawy październik

W październiku proponujemy Państwu zestawy komputerowe w całości oparte o procesory z rodziny Intel Haswell – od najtańszych zestawów po najdroższe. Procesory te cechują się wyższą wydajnością, a także mniejszym zużyciem energii.

W stosunku do poprzedniego miesiąca zmieniliśmy platformę najtańszych zestawów na młodszą (wspomniany już Haswell, LGA115), a także skorygowaliśmy stosunek ceny do wydajności wszystkich proponowanych konfiguracji. Otrzymują Państwo zestawy komputerowe, które cechuje stabilność działania, możliwości dalszej rozbudowy, oraz maksymalna wydajność.

 

Spis treści: