Zestawy Komputerowe – Wrzesień 2013
Przez Admin Dnia 10 Wrz, 2013 O 02:39 PM | Kategorie ARTYKUŁY, ZESTAWY KOMPUTEROWE | Z 0 Komentarzami

Kilkadziesiąt procesorów, płyt głównych i kart graficznych – kto się w tym odnajdzie. Przeciętnemu użytkownikowi komputera trudno będzie podjąć decyzje o zakupie odpowiednich podzespołów komputerowych. Przygotowaliśmy dla Państwa zestawy komputerowe na Wrzesień 2013r. biorąc pod uwagę zarówno stosunek wydajności do ceny, ale również dostępne testy pokazujące zalety i wady danego podzespołu. Podczas składania zestawów komputerowych nie staraliśmy się trzymać sztywno ustalonej kwoty – stwierdziliśmy, że w niektórych przypadkach dołożenie kilkudziesięciu złotych znacznie poprawi wydajność i stabilność całego układu. Do każdego zestawu proponujemy kilka dodatkowych rozwiązań, które mogą zwiększyć jego wydajność, lub obniżyć koszta zakupu. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem prezentującym zestawy komputerowe na Wrzesień 2013.

zestawy

I zaczął się kolejny rok szkolny- a w raz z nim pojawiły się interesujące promocje np. ta dedykowana dla kart graficznych firmy Radeon (szczegóły). Ceny niektórych podzespołów poszły w dół, innych w górę – biorąc pod uwagę również dostępność danych produktów na rynku – skonfigurowaliśmy zestawy w ten sposób, aby były to jednostki wydajne, solidne i opłacalne.

W stosunku do poprzedniego miesiąca nie ma wielkich zmian w konfiguracji – cenowo ciekawie wygląda model HD7950 (kosztujący obecnie około 1000 zł) i dla tych którzy cenią sobie „czerwonych” może on z powodzeniem zastąpić GTX760. W wielu zestawach powróciliśmy również do sprawdzonego modelu obudowy Brutus 410, ponieważ jej młodszy brat Brutus M23 był przez ostatni czas niedostępny, a w dodatku jego cena skoczyła w górę.

 

Spis treści: