Znamy ceny prenumeraty Microsoft Office 2013
Przez Jarek Jackowski Dnia 18 Wrz, 2012 O 06:10 PM | Kategorie NOWOŚCI, POLECANE, SOFTWARE | Z 0 Komentarzami

Microsoft wraz z wyjściem na rynek najnowszego pakietu biurowego zacznie oferować nowy sposób jego kupna. Do tej pory musieliśmy płacić całą kwotę by cieszyć się Office’em, teraz będziemy mogli wykupić sobie na niego abonament. W przeliczeniu na złotówki wychodzi na to że będziemy płacić aż… 25 zł miesięcznie.

Abonament można płacić na dwojaki sposób- miesięcznie lub rocznie. Miesięczny kosztuje 25 zł a roczny 312 zł.  Pakiet zawiera wszystkie aplikacje (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote i inne), 20 GB miejsca na dane w usłudze SkyDrive oraz 60 minut miesięcznie do wykorzystania przez Skype’a. Dodatkowo, w tym modelu płatności Microsoft zapewnia dostęp do oprogramowania na pięciu różnych komputerach i dla wielu osób (tj. całej rodziny). Nowy Office będzie można także kupić w tradycyjny, jednorazowy sposób. Koszt to 220 dolarów za wersje Home i Business lub 400 dolarów za wersję Professional.

Większość użytkowników spodziewała się niższych cen… Może i dla Niemców i Amerykanów jest do śmieszna stawka, ale w polskich realiach…