Znamy datę premiery Samsunga Galaxy Tab 2
Przez Admin Dnia 27 Sty, 2011 O 07:58 PM | Kategorie HARDWARE, MOBILNE, NOWOŚCI | Z 2 Komentarzami

Znamy datę premierę tabletu drugiej generacji Samsunga. Galaxy Tab 2 ma zostać zaprezentowany światu dzień przed rozpoczęciem targów MWC 2011 które odbędą się w Barcelonie. Mało tego, znamy również godzinę kiedy to nastapi!

Ta informacja została potwierdzona. Premiera tabletu odbędzie się w przeddzień targów MWC 2011 czyli 13 lutego 2011 roku. Samsung zaprezentuje Galaxy Taba 2 między godziną 19:30 a 20:04. Oprócz tabletu, producenci zaprezentują również nowego smartfona – Samsunga Galaxy S2 czyli następce bardzo dobrego smartfona z którego korzysta już 10 milionów osób na całym świecie.

Dokładnej specyfikacji tabletu jeszcze nie znamy. W Internecie znajduje się wiele plotek na jego temat lecz wiadomo jak to jest z pogłoskami. Najnowszą z nich jest informacja o tym, że Galaxy Tab 2 ma posiadać 10 – calowy ekran. Informację tą podała redakcja Electric Pig – lecz pamiętajmy, to tylko plotki.

Po nie zbyt dobrze przyjętym Galaxy Tabem czas na jego drugą generację. Miejmy nadzieję, że „dwójka” będzie o wiele lepsza od swojego młodszego brata i przebije wszystkie, zaprezentowane dotychczas tablety.

Źródło: Gazeta.pl

  • Karol

    Już wam nawet kopiowanie artykułów nie wychodzi? kurde mol MWC jest 14-17 Lutego a nie stycznie :(.
    Wiec ogłoszenie odbędzie 13 lutego a nie stycznia.

    • Adam Gąsławski

      Oczywiście mój błąd, już poprawiam