Znamy datę premiery Windowsa 8 oraz informacje na temat SP2 dla Windowsa 7!
Przez Admin Dnia 21 Sty, 2011 O 05:57 PM | Kategorie NOWOŚCI, SOFTWARE | Z 4 Komentarzami

Jeden z rosyjskich portali opublikował informację na temat daty premiery nowego Windowsa oznaczonego numerem 8. WZOR już nie pierwszy raz publikuje wiarygodne informacje na temat nowych produktów od Microsoft.

Jak twierdzi portal WZOR, na którym publikowane są plotki, które jak dotąd były w 100% wiarygodne, nowy Windows 8 ma mieć premierę w roku 2013 a dokładnie 7 stycznia 2013 roku. Ale to nie wszystko. Portal podaje także informację o zaplanowanych pracach nad „ósemką” oraz nad drugim Service Packiem dla Windowsa 7.  Nad trzecią fazą produkcji Windowsa 8, panowie z Microsofta mają zacząć pracować już w marcu. Gdy pracę dobiegną końca, gigant udostępni nam pierwsze beta testy nowego systemu operacyjnego.

Gdy będziemy mogli już testować nowe funkcje Windowsa 8, Microsoft będzie pracował nad udostępnieniem wersji rozwojowej czyli Release Candidate. Gdy minie kwartał od udostępnienia RC, nowy Windows 8 ma być już gotowy i zaprezentowany światu w poniedziałek, 7 stycznia 2013 roku

Jeżeli chodzi o Service Pack 2 dla Windows 7 oraz Windows Server 2008 to mamy informację na temat rozpoczęcia pracy nad nową poprawką dla systemów. Pracę nad SP2 już trwają. Rozpoczęła się ona jesienią ubiegłego roku. Service Pack 2 będzie udostępniony dla użytkowników Windowsa 7 oraz Server 2008 w połowie przyszłego roku.

 • http://zmarktica.eu.pl Eryk Maliński

  ooo to jeszcze 2 lata mamy. Za szybko te systemy robią. Człowiek nie zdąży się do jednego przyzwyczaic a juz nastepny. Zupełnie jak seria Need for Speed

 • Adrian Chudyk

  dobrze się nie przywzywczaisz do 1 a tu kolejny,ale nie zawsze trzeba instalowac nowego 😛

 • Karol

  Nieaktualne w 2012 konczy sie zycie jak je znamy :)

 • http://www.pcjava.cba.pl matic902

  Ciągle cos nowego, ciekawe jak bedzie, jeszcze trochę poczekamy.