Zostań księdzem – nowa gra przeglądarkowa!
Przez Admin Dnia 12 Kwi, 2011 O 04:03 PM | Kategorie INTERNET, NOWOŚCI | Z 3 Komentarzami

Internauci mają nową rozrywkę. Od teraz mogą wcielić się w rolę księdza.  A wbrew pozorom, los księdza nie jest tak różowy jak czasem przedstawiają to media.


Nowa internetowa gra przeglądarkowa http://parafia.biz porusza wrażliwy w naszym kraju temat. Temat kościoła i księży. Gracz wciela się w postać księdza. Otrzymuje własną parafię, którą należy dbać. Zarządzanie parafią nie jest tak proste jak może to się wydawać. Można planować rozbudowę parafii i szkolić jednostki bojowe, które będą jej broniły. Warto także kupować i sprzedawać relikwie, gdyż w relikwiach tkwi prawdziwa siła. Każdy z graczy pnie się po szczeblach kościelnej hierarchii. A to tylko cześć atrakcji jakie zostały przygotowane dla graczy.

Gra może wydawać się odrobinę kontrowersyjna, jednak została przygotowana ze smakiem. A jej ewentualna kontrowersyjność okraszona została sporą dozą humoru. Momentami humor ten jest bardzo, bardzo czarny. Jednak pewne granice nie zostały przekroczone i dzięki temu rozgrywka jest naprawdę przyjemna. Jeśli jednak ktoś nie toleruje żartów z wiary i kościoła, ta gra nie jest dla niego.

Co interesujące – gra jest darmowa a do uczestnictwa w niej potrzebna jest tylko przeglądarka stron www oraz łącze internetowe. Parafia.biz została przygotowana z pominięciem dofinansowania z Unii Europejskiej czy też Kurii Biskupiej, za to przy ogromnej pomocy ludzi dobrej woli. Systematycznie powiększa się liczba aktywnych i zadowolonych graczy. Bonajważniejsza dla nas jest dobra zabawa.

 

Informacja Prasowa

  • http://newskomp.pl Artus2007

    Gra, kościół i do tego ksiądz – trochę śmiesznie to wygląda 😉 wydaje mi się, że to coś dla przyszłych księży. Ja raczej nie zagram bo to nie dla mnie

  • http://mpilecki.xaa.pl/ mpilecki1

    Może dołączę do takiej społeczności bo, to jest lepsze od imperium ojca 😀

  • http://pcprograms.eu netuser95

    Przydałby się komentarz któregoś z księży…