Zostań recenzentem – konkurs firmy XFX
Przez Admin Dnia 21 Lut, 2012 O 04:45 PM | Kategorie NOWOŚCI, POLECANE | Z 2 Komentarzami

Jesteś pasjonatem sprzętu komputerowego i gier? Jeśli tak to firma XFX ma dla Ciebie ciekawą propozycję. Zostań recenzentem, nagraj swoją videorecenzję i wygrywaj atrakcyjne nagrody. XFX Radeon HD 7970 może być Twój!

Aby stać się szczęśliwym posiadaczem wielokrotnie nagradzanego XFX Radeona HD 7970 wystarczy nagrać film, w którym jego twórca zrecenzuje jeden z produktów firmy XFX. Jeśli jednak żadnego z nich nie posiadasz, nic straconego – nagraj recenzję dowolnej gry. Twoja recenzja może być zarówno profesjonalnym testem jak i być bardzo humorystyczna. Wymaganymi elementami każdej nadesłanej na konkurs pracy jest opis opakowania, instalacji, wrażenia z użytkowania oraz testy wydajności. Najważniejsze – recenzja musi być przygotowana specjalnie na potrzeby konkursu.

Wszyscy zainteresowani mają czas do 28 lutego 2012. Wymagane jest poprawne wypełnienie formularza online oraz udostępnienie filmu na facebookowym profilu firmy XFX Europe. Każdy użytkownik może nadesłać dowolną ilość recenzji, z zastrzeżeniem, że każda z nich musi dotyczyć innego produktu.

Więcej informacji na stronie konkursowej http://xfxforce.com/pl/Features/Win7970.aspx.

  • Łukasz

     Fajna zabawa :)

  • Legionista804

    Beznadziejna karta. Kupiłem ją w dniu premiery Radeona 7970. Sprzedałem po tygodniu. Grzeje się strasznie. Całkowity brak możliwości zwiększenia taktowania. Nie chcę jej za darmo. Współczuję Panu z allegro który nabył ją odemnie