Alsen Team na Intel Extreme Masters 2014 w Katowicach
Przez Admin Dnia 21 Lut, 2014 O 06:48 PM | Kategorie E-SPORT, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Od 14 do 16 marca podczas Intel Extreme Masters 2014 w katowickim Spodku fani gamingu będą mieli okazję spotkać się z członkami Alsen Team – jednej z najbardziej liczących się organizacji sportów elektronicznych w Polsce. Na specjalnie przygotowanym stoisku Alsen fani gier takich jak League of Legends, Counter Strike: Global Offensive czy FIFA 14 będą mogli sprawdzić swoje umiejętności. Najlepsi otrzymają zaproszenie do drużyny Alsen Team.

Plakat-Partnerzy_IEM2014(2)

Katowicki Spodek po raz kolejny stanie się areną finałowych rozgrywek, wieńczących serię siedmiu imprez z cyklu Intel Extreme Masters, które miały miejsce między innymi w Kolonii, Singapurze, Nowym Jorku i Szanghaju. W turniejach StarCraft II, League of Legends oraz Counter Strike: Global Offensivezmierzą się najlepsi gracze z całego świata, którzy walczyć będą o tytuły i cenne nagrody o łącznej wartości 500 tys. dolarów.

W tym roku uczestnicy imprezy będą mogli spotkać się z graczami skupionymi w Alsen Team – polskiej profesjonalnej organizacji sportów elektronicznych, której członkowie odnoszą sukcesy w rozgrywkach oraz turniejach na całym świecie. Do jej największych osiągnięć należy m.in. 2 miejsce w krajowych finałach Cyberolimpiady oraz udział
w FIFA Interactive World Cup w Dubaju.

„Jesteśmy dumni mogąc wspierać taką drużynę. Alsen Team jako jedna z najbardziej liczących się organizacji sportów elektronicznych w naszym kraju występuje we wszystkich największych imprezach oraz eventach poświęconym grom komputerowym i sportom elektronicznym. Nasi zawodnicy należą do krajowej czołówki,
co niejednokrotnie udowodnili na wielu zawodach. Dlatego nie mogło zabraknąć ich obecności również na tak ważnej imprezie jak Intel Extreme Masters 2014” – mówi Jan Zdebel, Prezes Zarządu sieci franczyzowej ALSEN.

W katowickim Spodku na stoisku Alsen odwiedzający będą mogli spróbować swoich sił w najbardziej popularnych grach takich jak League of Legends, Counter Strike: Global Offensive i FIFA 14. Najlepsi gracze zostaną uhonorowani nagrodami ufundowanymi przez partnerów stoiska oraz dostaną możliwość członkostwa w naszej drużynie Alsen Team. Rozgrywki, tak jak cała impreza, będą trwały przez 3 dni.

Zainteresowani udziałem w Intel Extreme Masters 2014 powinni również śledzić facebookowy profil Alsena i Alsen Team, gdzie będzie można wygrać jedną z kilkunastu wejściówek pierwszeństwa na IEM.

Sponsorem strategicznym Alsen Team jest Alsen Marketing Sp. z o.o., zaś sponsorami technologicznymi są firmy Philips, Chieftec, HyperX, nVidia i Logitech. Katowickie stoisko drużyny sponsorują Acer, Logitech oraz Philips. 

Informacja Prasowa