AMD vs NVIDIA Test 11 najpopularniejszych kart graficznych
Przez lor3ddr8d Dnia 27 Mar, 2013 O 08:53 PM | Kategorie HARDWARE, HARDWARE, NOWOŚCI, POLECANE, RECENZJE, TESTY | Z 0 Komentarzami

2.9 Asus GTX 670 DirectCU II Top

Ten model ze stajni ASUS’a to GTX 670, kolejny raz należy pochwalić Tajwańskiego producenta za jakość wykonania i użyte materiały, nie ma tu mowy o żadnej tandecie i kompromisach, do ręki znów dostajemy produkt, który pod względem estetyki zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oprócz metalowej obudowy, wzmocniona została również płytką PCB karty, znacznie usztywnia to cały układ co jest widoczne od razu po zamontowaniu karty w komputerze. Wersje TOP cechuje bardzo „wysoko” ustawiony zegar rdzenia, jest to aż 1137mhz  w trybie boost, 2GB pamięci DDR5, to jak na dzisiejsze standardy minimum w tej klasie. 
Samo opakowanie nie odbiega znacznie od designu słabszego brata – GTX 660Ti, zmieniły się na nim tylko podstawowe parametry techniczne i informacja o modelu. Za kwotę około 1850zł, oprócz samej karty, dostajemy: adapter zasilania z Molex na 6 pin oraz płytę ze sterownikami.

1 2 3 4

 

Spis treści: