Cena Nokii Lumii 920
Przez Jarek Jackowski Dnia 27 Wrz, 2012 O 09:14 PM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Jest! Nareszcie znamy cenę nowego smartfona Nokii – Lumii 920. Niestety – tani to on nie jest. Zaskakujący jest fakt, iż w różnych krajach cena telefonu jest różna. Ale w każdym kraju jest zaporowa. Nokia  Lumia 920 jest droższa od Samusnga Galaxy S III. Niestety nie znamy oficjalnej ceny smartfonu w Polsce, można jednak się jej domyślić. 

Nokia Lumia 920 trafi do sprzedaży w połowie listopada. Mieszkańcy Niemczech zapłacą za nią 649 euro a mieszkańcy Włoszech za 599 euro.Lumia  820 wszędzie kosztować będzie 499 euro. Można się więc spodziewać, że cena tego telefonu będzie oscylowała wokół 2500 złotych. Jest to o 400 zł więcej, niż cena Samsunga Galaxy S III. Miejmy nadzieję ze aparat i stabilizacja obrazu będą na tyle dobre, by zrekompensować nam ten wydatek. Niem,niej jednak – zapowiada się naprawdę smakowity kąsek dla fanów mobilnego sprzętu. Drogi, ale smaczny.  

Nie wiadomo na jak długo zostanie utrzymana ta cena i kiedy nastąpi przecena. Miejmy nadzieję, że szybko. W innym razie Nokia może mieć ciężko.