CES 2013: co kto zaprezentuje
Przez Michał Deptuch Dnia 7 Sty, 2013 O 10:36 PM | Kategorie NOWOŚCI, TECH | Z 0 Komentarzami

W dniach 8-11 stycznia odbędzie się tegoroczna edycja CES 2013 – Consumer Electronic Show. To jedne z największych targów elektroniki na świecie. Znajdziemy tam wiele tysięcy nowych produktów oraz wielu znanych producentów.

Jak co roku odbędą się w styczniu w Las Vegas a na pokazach zostaną zaprezentowane nowe produkty oraz nowości technologiczne.

PadFone 2

PadFone 2

ASUS przedstawi aż piętnaście swoich produktów, które nominowane będą w sześciu kategoriach: sprzęt i akcesoria dla graczy, osprzęt, komponenty komputerowe, urządzenia peryferyjne, tablety, e-czytniki i urządzenia mobilne, a także wyświetlacze wideo i telefony bezprzewodowe.

Na uwagę zasługuje PadFone 2 z kategorii telefonów bezprzewodowych, który łączy w sobie funkcje smartfona i tabletu.

Samsung natomiast planuje zaprezentować moduł Evolution Kit przeznaczony dla odbiorników SmartTV. Jego głównym działaniem jest przyśpieszenie przeglądarki internetowej aby wszelkie aplikacji uruchamiały się szybciej i płynniej.

Marka LG przedstawi na pewno hybrydowe tablety, Ultrabooki oraz komputery PC, które wyposażone są w system Windows 8.

Firmy zajmujące się produkcją sprzętów technologicznych prześcigają się z nowościami. Targi CES 2013 rozpoczynają się jutro, więc zobaczymy dokładnie co jaka marka przedstawi. Będziemy Was na bieżąco informować.