CES 2013: Nowości od Sony
Przez Michał Deptuch Dnia 8 Sty, 2013 O 12:42 PM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI, POLECANE, TECH | Z 1 komentarzem

Na tegorocznych targach CES 2013 firma Sony przygotowała wiele produktów, które mają nam zapewnić wiele rozrywki w domu jak i poza nim. Znajdziemy innowacyjne smartfony, tablety, komputery, telewizory, kamery oraz aparaty cyfrowe. 

CES-2013

Na początek warto wspomnieć o nowych modelach smartfonów Xperia Z i Xperia ZL. Ten pierwszy napędzany jest czterordzeniowym procesorem  Snapdragon™ S4 Pro, taktowany zegarem o częstotliwości do 1,5 GHz. Wyposażony został w 5 –calowy ekran Full HD 1080p, 13 megapikselowy aparat z funkcją filmu HDR oraz superszybką technologię łączności LTE. Telefon jest bardzo wytrzymały – odporny na pył i wodoodporny do głębokości 1 m. Natomiast model Xperia ZL jest mniejszy od poprzednika, ale równie charakteryzuje się fascynującymi możliwościami rozrywkowymi. Oba modele mogą korzystać z technologii NFC.

Sony zaczął korzystać z rozdzielczości 4K, która jest czterokrotnie większa niż w obecnych telewizorach HD. Wiosną na rynek mają trafić nowe telewizory LED 4K z ekranami o przekątnej 55 i 65 cali.

Firma wprowadza również nowe aparaty cyfrowe z rodziny alfa. Łączą one cechy aparatu cyfrowego z smartfonem i tabletem. W prosty sposób można wysyłać zdjęcia z aparatu wprost do naszego telefonu. Jednym z takich modeli jest DSC-WX80. Innym modelem jest Cyber-shot DSC-TF1, który zamknięty jest w mocnej obudowie i odporny na uszkodzenia. Odporny jest na wodę, mróz, pył i uderzenia.

Poniżej przedstawiamy najnowsze produkty Sony na rok 2013.

Telewizory BRAVIA

Telewizory BRAVIA

 

Odtwarzacz Blu-ray Disc

Odtwarzacz Blu-ray Disc

 

Aparaty kompaktowe Cyber-shot

Aparaty kompaktowe Cyber-shot

 

Kamery Handycam

Kamery Handycam

 

Wodoszczelny Walkman

Wodoszczelny Walkman

 

Głośniki z serii X z technologią NFC

Głośniki z serii X z technologią NFC

Źródło: Sony

  • WalczakMirmir

    SZONY… hleheheheehehe  ..