Darmowe sklepy na Facebooku!
Przez Admin Dnia 16 Kwi, 2012 O 02:06 PM | Kategorie INTERNET, NOWOŚCI, POLECANE | Z 0 Komentarzami

Kupuje.to, jako pierwsza w Polsce darmowa platforma aukcyjna na Facebook’u, od dziś umożliwia założenie i prowadzenie w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego na fanpage’u. Wystawianie i sprzedaż odbywa się bez opłat i prowizji. Nie potrzeba żadnego dodatkowego konta ani rejestracji.

Masz fanpage = masz sklep na Facebooku

Zainstaluj sklep na Twoim fanpage’u w 60 sekund

Założenie sklepu to kwestia kilku kliknięć, a jego obsługa nie sprawi nikomu najmniejszego kłopotu. Intuicyjny interfejs zapewnia sprawną obsługę aplikacji już od pierwszych minut użytkowania. Wystawienie oferty zajmuje nie więcej niż 60 sekund. Sklep pojawia się jako dobrze widoczna, elegancka ikona u samej góry Osi Czasu fanpage’a.

Chcesz skorzystać z promocji? Zostań naszym fanem!

Dzięki funkcji „Moje promocje” mamy możliwość udzielania rabatów do zamówienia, zorganizowania darmowej wysyłki, bądź podarowania prezentów kupującym, w zamian za które uzyskamy nowe kliknięcia „Lubię to!” naszego fanpage’a.

Sprzedawaj wśród fanów oraz wszystkich użytkowników Facebook’a

Wystawiając produkt w swoim sklepie na Facebook’u, pojawia się on automatycznie w dwóch miejscach. Dzięki dwukanałowemu modelowi sprzedaży, jaką oferuje aplikacja, wystawiając produkt w swoim sklepie na fanpage’u, trafia on jednocześnie na platformę sprzedażową www.kupuje.to. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe źródło sprzedaży, z którego korzystają tysiące klientów.

Kupuje.to zapewnia wirusowe rozprzestrzenianie oferty

Co to oznacza w praktyce? Jeśli użytkownik polubi lub kupi produkt, automatycznie dowiedzą się o tym jego znajomi. Informacje rozprzestrzeniają się w sposób lawinowy, wykorzystując narzędzia społecznościowe oferowane przez Facebook’a.


Facebook’owicze nie muszą zakładać dodatkowych kont, aby móc kupować lub sprzedawać w sklepie. Każdy użytkownik Facebook’a, jest jednocześnie użytkownikiem sklepu!

Kupuje.to jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców i firm, które chciałby sprawdzić się na rynku f-commerce, lecz do tej pory nie zdecydowały się na to, aby nie ponosić wysokich kosztów przedsięwzięcia. F-commerce ciągle rozwija się – warto już teraz wykorzystać ten trend. Szczególnie, że mamy możliwość zrobienia tego zupełnie za darmo!