GeForce GTX TITAN BLACK 6GB – Nowość od Palit’a
Przez Admin Dnia 7 Mar, 2014 O 11:19 AM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Palit Microsystems Ltd, wiodący w branży producent kart graficznych przedstawia najpotężniejszą kartę graficzną na świecie: Palit GeForce GTX TITAN Black, która cechuje się nie tylko najlepszymi właściwościami i użytą zaawansowaną technologią. GeForce GTX TITAN Black to elitarna karta dla graczy, którzy oczekują niezwykłej wydajności, nowatorskiego wykonania i przełomowych technologii.

GeForce GTX TITan black

GeForce GTX TITAN Black to arcydzieło w dziedzinie projektowania i inżynierii. Karta ewoluowała z wielokrotnie nagradzanej konstrukcji GTX TITAN i zapewnia o 10% większą wydajność, zachowując przy tym ekstremalnie niską temperaturę i niski poziom hałasu.

Specyfikacja:

GTX TITAN BLACK

Nr seryjny

NE5XTIB010JB-P2083F

GPU

GTX TITAN BLACK

Nazwa rdzenia

GK110

Proces technologiczny

28nm

Ilość rdzeni

2880

Ilość pamięci

6144 MB

Interfejs pamięci

384 bits

DRAM

GDDR5

Standardowe taktowanie

889 MHz

Podkręcone taktowanie

980 MHz

Taktowanie pamięci

3500MHz (DDR7000MHz)

Przepustowość pamięci

336 (GB/s)

Moc

250 W

Aby zoptymalizować rewolucyjne funkcje karty GeForce GTX TITAN Black, Palit przedstawił najnowsze oprogramowanie “Thunder Master”, które w pełni obsługuje technologię NVIDIA GPU Boost 2.0 – czyli inteligentne monitorowanie prędkości taktowania zegara tak, aby zapewnić bezpieczną pracę GPU podczas pracy pod pełnym obciążeniem. Oprogramowanie to oferuje nowe możliwości dostosowywania, w tym temperatury GPU, liczby klatek na sekundę, czy krzywej prędkości obrotowej wentylatora.

Palit GeForce GTX TITAN Black wykorzystuje architekturę NVIDIA® Kepler™, aby zapewnić niespotykany dotąd poziom mocy, wydajności i kontroli, zamknięty w doskonale wykonanym urządzeniu. Oznacza to, że możesz grać w najbardziej wymagające graficznie gry na najwyższych ustawieniach z pełną liczbą klatek na sekundę – każdy tytuł, za każdym razem.

Palit GeForce® GTX TITAN Black jest pierwszym na świecie urządzeniem, które wykorzystuje moc superkomputerów i zaawansowanych technologii NVIDIA, aby zrewolucjonizować rozgrywkę na komputerach PC.

Informacja Prasowa