Głośnik Wibracyjny ET 5008 Dancer od Easy Touch
Przez Admin Dnia 25 maja, 2011 O 01:35 PM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI | Z 1 komentarzem

Firma EasyTouch, znany producent sprzętu komputerowego, powiększa swoją ofertę o głosnik wibracyjny. ET 5008 Dancer jest głośnikiem, który trochę różni się od tych spotykanych na co dzień. Dzięki technologi tu użytej, głośnik wibracyjny Easy Touch ET 5008 Dancer zapewnia doskonałą jakość nie tylko dźwięku ale i basu.


Głośnik Wibracyjny wykorzystuje twardą płaszczyznę, z którą ma styczność (jak np. blat biurka, półka, a nawet szyba) przenosząc na nie wibracje za które w standardowym głośniku odpowiedzialna jest membrana. Do głośnika można podłączyć odtwarzacz mp3, telefon komórkowy, komputer lub włożyć kartę pamięci (microSD) żeby odtwarzać muzykę, która dzięki wibracjom emitowanym przez głośnik rozchodzi się w 360 stopniach wokół membrany, jaką w tym wypadku staje się podłoże.


Dzięki zastosowaniu tu najnowszych technologii możemy cieszyć się doskonałą jakością dźwięku i basu. Lecz to nie jest jedyna cecha głośnika wibracyjnego Easy Touch ET 5008 Dancer. Głośnik posiada także niewielkie rozmiary,został wykonany z aluminium, posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy oraz wbudowany czytnik kart microSD,  pozwoli to nam na wielogodzinne słuchanie naszej ulubionej muzyki nie zależnie gdzie jesteśmy.

Zakres częstotliwości pracy głośnika to 180Hz-18KHz a moc znamionowa to 5W. Baterię w urządzeniu możemy naładować za pomocą wbudowanego tu portu USB, czas jaki jest potrzebny do naładowania baterii do pełna według producenta to 4 godziny.Posiada port minijack dzięki czemu,  może współpracować z takim urządzeniami jak: iPhone, iPAD, laptop, telefon, MP3/MP4/PSP a także z innymi źródłami dźwięku. Dzięki swojej mobilności z łatwością możemy go zabrać ze sobą i używać praktycznie wszędzie. Głośnik wibracyjny Easy Touch ET 5008 Dancer powinien przypaść do gustu tym, dla których liczy się wygląd, prostota obsługi oraz jakość dźwięku.

 

 

  • krzychu

     polecam gorąco bardzo fajny głośnik i świetna jakość dźwięku
    po styku z powierzchnią faktycznie ma się odczucie jakby powierzchnia na której stoi głośnik działała jak membrana głośnika
    super!!!