Kontroluj Twoją firmę dzięki eZLokalizuj
Przez Admin Dnia 27 Mar, 2015 O 07:32 AM | Kategorie NOWOŚCI, SOFTWARE | Z 0 Komentarzami

Poznaj nową aplikację, która ułatwi koordynację działań w Twojej firmie. Teraz z łatwością będziesz mógł kontrolować czynności wykonywane przez pracowników oraz miejsca, w których się znajdują. eZlokalizuj umożliwi zarządzanie użytkownikami (na przykład pracownikami Twojej firmy) i przydzielanie im zadań w możliwie najefektywniejszy sposób.

eZLokalizuj_grafika_artykul

W JAKI SPOSÓB UŻYWAĆ APLIKACJI?

eZLokalizuj wystarczy pobrać na dowolne urządzenie, które posiada łącze internetowe, jak tablet, smartfon, czy komputer. Aby aplikacja mogła zostać zastosowana w firmie wystarczy, że każdy pracownik, który będzie z niej korzystał zainstaluje ją na swoim urządzeniu, które może wykorzystywać podczas pracy. Jako administrator, będziesz posiadał wiele praktycznych funkcji, jak m.in. obserwowanie miejsca, w którym znajdują się Twoi pracownicy czy zlecanie im zadań do wykonania w biurze lub poza nim.

Poznaj przykłady wykorzystania eZlokalizuj, które z powodzeniem mógłbyś zastosować również w Twoim przedsiębiorstwie:

– Przydzielanie zadań do wykonania w terenie w zależności od miejsca, w którym przebywają pracownicy (np. w przypadku firmy wykonującej usługi naprawcze będziesz wiedział, który z Twoich specjalistów znajduje się najbliżej miejsca, z którego dostałeś kolejne zgłoszenie).

– Możliwość zdalnego zlecania zadań pracownikom (na przykład zdalne zlecenie wykonania zakupów do biura, czy odebrania poczty) na podstawie określenia miejsca, w którym dana osoba się znajduje.

– Stały kontakt ze wszystkimi użytkownikami aplikacji w Twojej firmie. Możliwość ustalania priorytetów, szybkiej zmiany planów na dany dzień i poinformowania o nich każdego bez wpływu na efektywność działania przedsiębiorstwa.

SPRAWDŹ, JAKI KORZYŚCI OFERUJE CI GEOLOKALIZACJA

Twoje możliwości zarządzania firmą mogą być jeszcze większe. eZLokalizuj pozwoli Ci kontrolować pracę nie tylko większych działów, ale także pojedynczych pracowników. Przedstawione narzędzie to także doskonały sposób na efektywną motywację pracowników, którzy dzięki aplikacji każde zadanie będą mieli przekazane w jasny i konkretny sposób. Ty zyskasz doskonale zgrany i skoordynowany zespół ludzi. eZlokalizuj możesz z powodzeniem wykorzystać także w rodzinie, aby zlecać zakupy, ustalać odbiór dzieci z zajęć czy kontrolować ich samodzielny powrót ze szkoły. Możliwości eZlokalizuj są nieograniczone.

Nie zwlekaj i już dziś zacznij czerpać korzyści z eZLokalizuj!