Pay Day 2 w planie wydawniczym Techlandu
Przez Admin Dnia 9 Sie, 2013 O 12:45 PM | Kategorie GRY, NOWOŚCI, POLECANE | Z 0 Komentarzami

Już 19 sierpnia fanów ogromnie popularnej  na całym świecie gry akcji Pay Day czeka niespodzianka. Dzięki staraniom Wydawnictwa Techland na polskim rynku zostanie wydany sequel – Pay Day 2. Gra pojawi się na sklepowych półkach w wersji na platformę Xbox360 oraz PS3 w cenie 169,90 zł.

pay day 2

Pay Day 2 to kontynuacja bardzo popularnej gry akcji osadzonej w świecie przestępców napadających na banki, sklepy jubilerskie czy konwoje z pieniędzmi. Sercem gry jest tryb kooperacyjny, gdzie gracze wcielają się w członków zorganizowanej grupy przestępczej, którym w realizacji zadań przeszkadzają m.in. sterowane przez sztuczną inteligencję oddziały policji, pracownicy banków czy systemy zabezpieczające. Tytuł, podobnie jak pierwsza część został przygotowany przez studio Overkill Software.

„Ogromnie cieszy nas fakt, że dzięki usilnym staraniom działu licencji naszego Wydawnictwa udało się nam pozyskać dla polskich fanów tą niesamowicie popularną i budzącą emocje produkcję. Co więcej zrobiliśmy wszystko, aby cena gry była atrakcyjna dla naszych graczy. Bardzo nam zależy na tym, aby fani marki mogli otrzymać od nas jak najwięcej.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu na rynku polskim Wydawnictwa Techland.

pd2_01

Akcja Pay Day 2 rozgrywa się w Waszyngtonie. W misjach, które są różnorodnymi typami zadań np. porwania, przewozy narkotyków czy napady rabunkowe, bierze udział maksymalnie czterech graczy. Postacie, które mamy do dyspozycji są podzielone na specjalizacje: Mastermind, Enforcer, Ghost oraz Technician. Ogromnie istotny jest w grze rozwój postaci. Każda z nich dysponuje unikalnym drzewkiem umiejętności, które są niezbędne do realizowania konkretnych misji. Kluczem do sukcesu w grze jest współpraca. Rozgrywkę uatrakcyjniają także losowo wybierane zadania i zmieniający się przeciwnicy. Bezpośredni wpływ na przebieg gry mają także zakupy realizowane przed kolejną misją. Rozgrywkę wzbogaca system modyfikowania uzbrojenia i postaci w tym nawet ich ubioru.

pd2_03

Gra otrzymała wiele nagród i nominacji m.in. pierwsze miejsce od popularnego bloga Destructoid w kategorii Community Choice. Pay Day 2 został także doceniony przez  IGN oraz redakcję Polygon.

W wybranych sieciach sklepów  w zamówieniu przedpremierowym dostępny jest dodatek do gry Loot Bag, który zawiera unikalną modyfikację broni z celownikiem laserowym dostępną na wszystkie bronie zawarte w grze, unikalny wygląd maski „Skull”, jedyny w swoim rodzaju wzór na maskę „I Love OVERKILL”, specjalnie dobrany zestaw kolorów na maskę w odcieniach czerwieni i czerni oraz gotówkę do wydania w grze.

Pay Day 2 na rynku już 19 sierpnia w cenie 169,90 zł na platformę Xbox360 oraz PS3.

Informacja Prasowa