Samsung Galaxy Gear – bądź jak Bond
Przez Admin Dnia 30 Paź, 2013 O 11:52 AM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI, POLECANE | Z 0 Komentarzami

Samsung zaprezentował urządzenie, które głównie ma proste zadanie – przedstawiać aktualną godzinę. Na pierwszy rzut oka produkt wygląda jak zwykły zegarek, jednak kiedy przyjrzymy się mu bliżej stwierdzić możemy, że tak nie jest. Sprzęt ten posiada wiele innych, bardzo przydanych funkcji, które sprawią, że życie stanie się prostsze, a niektóre wykonywane przez nas funkcje wygodniejsze i łatwiejsze. Oferta sieci sklepów Alsen została powiększone właśnie o Galaxy Gear, czyli zegarek z wieloma ciekawymi właściwościami.

 1

GALAXY GEAR – POCZUJ SIĘ JAK BOND!

Zawsze chcieliście poczuć się jak tajny agent? Dzięki nowemu produktowi firmy Samsung jest to możliwe, ponieważ Galaxy Gear wyposażony jest w funkcję telefonu. Czy zdarzyło ci się nie odebrać rozmowy, ponieważ telefon był zbyt daleko lub dźwięk dzwonka był słabo słyszalny?  Z GALAXY Gear nigdy już nie przegapisz żadnego połączenia!

Nie masz czasu na poszukiwanie konkretnego programu, czy zadania? Nie ma problemu! Zoptymalizowana funkcja S Voice sprawia, że polecenia głosowe działają równie szybko jak te wydawane za pomocą klawiszy.

3

Otrzymałeś powiadomienie na swojego smartfona, a nie możesz go w danym momencie wyciągnąć? Gdy GALAXY Gear znajdujący się na twoim nadgarstku odbierze ważne powiadomienie, możesz natychmiast przeczytać jego treść również na swoim telefonie – wystarczy, że weźmiesz go do ręki.  Ciesz się doskonałą komunikacją bez konieczności wykonywania dodatkowych kroków.

Kolejna funkcja dla amatorów filmów akcji, a konkretniej tajnych agentów. Z GALAXY Gear możesz szybko zrobić zdjęcie ważnego dokumentu lub uwiecznić cenną chwilę zanim przeminie – nie musisz już martwić się, że nie masz telefonu pod ręką. Oczywiście za pomocą GALAXY Gear możesz również natychmiast udostępnić zdjęcie w wybranym serwisie społecznościowym.

4

Galaxy Gear posiada również opcję nagrywania notatek głosowych obsługiwanych bezdotykowo! Powiedz GALAXY Gear wszystko, co chcesz zapamiętać. Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni lub torebki, aby zapisać notatkę. Wystarczy, że ustnie przekażesz jej treść swojemu GALAXY Gear.

 

PIĘKNY DESIGN, KTÓRY PRZYCIĄGA WZROK

Trzeba przyznać, że zegarek Samsunga posiada bardzo ciekawy design. Z racji swojego nowoczesnego wyglądu przyciąga wzrok każdego – nie tylko fana nowych technologii! Wysokiej jakości metalowy pasek zegarka GALAXY Gear wygodnie obejmuje nadgarstek. Za pośrednictwem kwadratowego ekranu dotykowego użytkownik ma łatwy dostęp do wielu funkcji, takich jak aktualna godzina, wiadomości, odtwarzacz muzyki itd. Możliwość wyboru spośród kilku wersji kolorystycznych pozwala na dopasowanie urządzenia do własnego stylu. Brzegi kwadratowego ekranu wyjątkowego GALAXY Gear wykonane są ze stali nierdzewnej, nadając mu luksusowy wygląd. 

2

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

Wyświetlacz: Super AMOLED, 1,63″ (41,4 mm), 320×320 px (ok. 278 ppi)
Procesor: ARM, 800 MHz, 1 rdzeń
Pamięć RAM: 512 MB
Pamięć masowa: 4 GB
Łączność: Bluetooth 4.0 + BLE
Aparat: 1,9 Mpx (1392 x 1392 px)
Nagrywanie: 1280×720 px (MP4, H.264)
Bateria: 315 mAh
Sensory: akcelerometr, żyroskop
Inne cechy: 2 mikrofony, głośnik
Wymiary: 36,8 x 56,6 x 11,1 mm
Waga:

74 g

 

DOSTĘPNOŚĆ I CENA

Nowoczesny zegarek firmy Samsung dostępny jest w salonach sieci Alsen a także w sklepie internetowym pod adresem: LINK. Jako ważną zaletę należy dodać to, że w cenie 1199 zł otrzymujemy nie tylko Galaxy Gear, lecz także kartę pamięci SDHC o pojemności 8 GB w prezencie!  

Informacja Prasowa