Samsung GALAXY Note Studio – daj się sportretować
Przez Grzechu Dnia 14 Kwi, 2012 O 02:05 PM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI, POLECANE, TECH | Z 0 Komentarzami

Rusza seria spotkań z GALAXY Note. W ramach akcji w największych miastach Polski pojawią się specjalne stoiska, na których będzie można przetestować urządzenie, a także dać się sportretować karykaturzyście, wykorzystującemu możliwości rysika S-Pen oraz dedykowanych aplikacji.

Wiosenny cykl GALAXY Note Studio to już kolejna seria spotkań, mających na celu popularyzację nowej kategorii urządzeń mobilnych. Odwiedzający stoiska mają szansę przekonać się jakie są możliwości GALAXY Note, a także wypróbować rysik S Pen i zobaczyć efekty pracy profesjonalnych grafików, na żywo rysujących karykatury odwiedzających na urządzeniu. Każdy, kto zdecyduje się na portret, otrzyma jego wydruk, chętni mogą również uzyskać wersję cyfrową.

Cykl GALAXY Note Studio rusza 12 kwietnia. W pierwszej kolejności stoiska pojawią się na Festiwalu Off Plus Camera w Krakowie (12 – 22 kwietnia), a następnie na Uniwersytecie Gdańskim, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 8 do 20 maja stoiska będą dostępne w wybrane dni w kinach Cinema City w Katowicach, Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Toruniu i Lublinie. Ponadto GALAXY Note Studio pojawi się w weekendy między 27 kwietnia a 27 maja w następujących lokalizacjach: Wrocław – CH Renoma, Poznań – Stary Browar, Kraków – Galeria Krakowska, Sopot – Molo, Warszawa – Pasaż Wiecha przy Domach Towarowych Centrum oraz przy Stadionie Narodowym (29 kwietnia).

Stanowiska pojawią się również w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie (14 – 28 kwietnia) oraz Lotnisku Okęcie (od 21 maja do 2 czerwca).

Źródło: Samsung