Słuchawki 5.1 EASY TOUCH Dendroid ET-9205 – Realistyczne wrażenia audio.
Przez Admin Dnia 20 paź, 2011 O 02:19 PM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI | Z 2 Komentarzami

Od października w ofercie EASY TOUCH dostępny jest nowy model słuchawek - DENDROID ET-9205Produkt wyróżnia niespotykany kształt, komfortowe warunki używania (wygodne nauszniki) oraz 6 niezależnych głośników wbudowanych w słuchawki, każdy z niezależnym kanałem dżwiękowym, dzięki czemu uzyskuje się prawdziwy przestrzenny dżwięk – REAL 5.1 SURROUND SOUND SYSTEM.

 

 

Użytkownik otrzymuje wysokiej jakości dźwięk niespotykany do tej pory wśród słuchawek komputerowych. Doskonale spisuje się w grach komputerowych ale też jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników kina domowego czy do słuchania muzyki.

Słuchawki posiadają 3 metrowy kabel zakończony wtyczką USB, którą podłącza się je do komputera. Urządzenie posiada zamontowany na kablu regulator głośności (sterownik, potencjometr) poszczególnych kanałów dżwiękowych.

Mikrofon zainstalowany jest na obrotowym i giętkim ramieniu dzięki czemu może być dopasowany do indywidualnych preferencji użytkownika lub podniesiony do góry kiedy jest niepotrzebny.

Do zestawu dołączona jest rozbudowana aplikacja do zarzadzania dżwiękiem przestrzennym jak konfiguracja głośności poszczególnych kanałów dżwiękowych, mikser, itp. Atrakcyjne pudełko z blistrem dopełnia całości.

 

 

 

 

 

Gwarancja: 24 miesiące.

 

 

 

 

Cena: Już od 149 zł (wg. Skapiec.pl)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Henio

    A ja już je nabyłem! – czy opis jest przesadzony czy nie pozostawiam czytającym – dźwięk PIERWSZA KLASA – POLECAM!

  • Kugs

    Jestem szczęśliwym posiadaczem tych zaje**stych słuchawek. Według mnie posiadają naprawde dobry dzwięk. BASS jest genialny jak na słuchawki. Jeśli chodzi o system 5.1 to spodziewałem się że nie będzie to kino domowe i tak również jest. Ale mimo wszystko polecam bo jak na 170zł to naprawdę dobry zakup.